• خانه
  • اخبار
  • طرح تسهیلات کریکت پارک سیاتل برای حذف موانع اصلی

طرح تسهیلات کریکت پارک سیاتل برای حذف موانع اصلی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طرح تسهیلات کریکت پارک سیاتل برای حذف موانع اصلی

طرح تسهیلات کریکت پارک سیاتل برای حذف موانع اصلی
تصویری از پارک اجتماعی کریکت مریمور در ردموند، واشنگتن (تصویر لیگ برتر کریکت)

اگر بسازی، می آیند؟ علاقه مندان به کریکت سیاتل، که تعداد آنها با جمعیت رو به رشد تکنسین ها مرتبط است، سال هاست که به چشم انداز یک مرکز ویژه برای ورزش خود بله گفته اند. اکنون شهرستان کینگ نیز در کشتی حضور دارد.

شورای شهرستان کینگ روز سه شنبه یک “پیشنهاد حمایتی” را برای طرحی برای ساخت یک زمین کریکت لیگ برتر در پارک مریمور در ردموند، واش تصویب کرد.

تسهیلات 20 هکتاری در پارک به هزاران کریکت باز و حامی در منطقه خدمت خواهد کرد که بسیاری از آنها در جوامع شرقی مانند ردموند و بلیو زندگی می کنند و در زمینه فناوری برای مایکروسافت، آمازون و سایر شرکت ها کار می کنند.

این منطقه اکنون میزبان سه لیگ کریکت بزرگسالان با بیش از 3500 عضو است. علاقه روزافزون به برنامه های جوانان که brooztechnology در سال 2019 در حال ایجاد پروفایل است، 500 بازیکن را جذب کرده است. یک تیم کریکت لیگ کوچک به نام Seattle Thunderbolts با حمایت سرمایه گذاران فناوری نیز سال گذشته شروع به کار کرد.

Thunderbolts فصل 2022 را در تأسیساتی در Tollgate Farm Park در North Bend، Wash بازی خواهد کرد.

همه این تیم‌ها و برنامه‌ها از پارک اجتماعی کریکت Marymoor استفاده خواهند کرد، یک مرکز چند منظوره که می‌تواند میزبان رویدادهای کریکت حرفه‌ای، از جمله لیگ برتر کریکت، تیم ملی ایالات متحده و احتمالاً جام جهانی و سایر مسابقات مهم بین‌المللی باشد.

به گفته لیگ کریکت، این طرح ها شامل زمین های کریکت با طرح چمن سبک، از جمله آلاچیق، برج های نور و تشعشع، داشبورد دیجیتال و توالت است. این نمایش برای تماشاگران می تواند 4 تا 6000 هوادار را در خود جای دهد، با امکان افزایش ظرفیت به بیش از 10000 برای رویدادهای بزرگتر.

با رشد منطقه ما، علاقه بیشتری به کریکت که یکی از محبوب ترین ورزش ها در جهان است، بیشتر می شود. پادشاه کلودیا بالدوچی، رئیس شورای شهرستان کینگ در بیانیه ای گفت: “من نمی توانم مکانی بهتر برای یک زمین کریکت در سطح جهانی در شرق کینگ کانتی و به خصوص پارک مریمور فکر کنم.”

حمایت این شهرستان به دنبال قطعنامه‌هایی در حمایت از این پروژه است که توسط شورای شهر بلیو در نوامبر و شورای شهر ردموند در ژانویه به تصویب رسید. Major League Cricket اکنون با طرفین برای بازرسی سایت، تهیه و ارائه طرح توسعه و نهایی کردن شرایط کلیدی تجارت همکاری خواهد کرد. ساخت و ساز ممکن است در سال 2023 آغاز شود.