• خانه
  • اخبار
  • طرح اجاره آیفون اپل به صورت ماهانه توسط این شرکت فاش می شود

طرح اجاره آیفون اپل به صورت ماهانه توسط این شرکت فاش می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طرح اجاره آیفون اپل به صورت ماهانه توسط این شرکت فاش می شود

ایده اجاره گوشی های هوشمند یکی از آن ایده هایی است که قطعا به ذهن بسیاری از مصرف کنندگان و حتی خود تولیدکنندگان نیز رسیده است. شاید فکر کنید چالش ها و مشکلات بی شمار چنین طرحی مانع از اقدام شرکت ها در این زمینه شده است. اما باید بگوییم نه. زیرا همانطور که مشخص است، طرح اجاره آیفون اپل به صورت ماهانه توسط این شرکت فاش می شود. اس ترنجی با من باش.

طرح اجاره آیفون اپل چقدر واقعی و ممکن است؟!

طبق گزارش های اخیر، اپل قصد دارد یک سرویس اشتراک برای آیفون و سایر محصولات سخت افزاری خود توسعه دهد. این سرویس مشترک جدید به کاربران این امکان را می دهد که هزینه اجاره ماهانه را مستقیماً به اپل پرداخت کنند. برخی از تحلیلگران بر این باورند که این سرویس بزرگترین اپلیکیشن اپل برای دستیابی به فروش خودکار محصولات خواهد بود.

جزئیات آیفون 14 اپل فاش شد: بدون نسخه کوچک، صفحه نمایش پرو بالاتر و ارتباطات ماهواره ای

این طرح به کاربران اجازه می دهد تا برای اولین بار به جای خدمات دیجیتال، مشترک سخت افزار محصول شوند. در صورت رسمی شدن این سرویس، کاربران می توانند با پرداخت هزینه ماهانه مستقیماً از سخت افزار آیفون و آیپد استفاده کنند. البته ارائه چنین خدماتی می تواند برای بسیاری از مصرف کنندگان لذت بخش باشد، زیرا قیمت محصولات اپل در برخی کشورها خرید را غیرممکن می کند.

طرح اجاره آیفون اپل

منابع آگاه مدعی هستند که سرویس اشتراک سخت افزاری اپل در حال حاضر تحت بررسی جدی این شرکت قرار دارد. اپل قصد دارد این سرویس جدید را با آیفون جدید خود که امسال عرضه می شود معرفی کند. در حال حاضر، دستگاه‌های اپل فقط از پرداخت اقساطی پشتیبانی می‌کنند و پس از یک تغییر استراتژیک بزرگ در ایجاد اشتراک‌های سخت‌افزاری، این ممکن است به درآمدزایی بیشتر اپل کمک کند. این امر پذیرش قیمت محصولات جدید را برای مصرف کنندگان آسان تر می کند.

طبق گزارش‌ها، ایده اپل این است که فرآیند خرید آیفون یا آی‌پد را با هزینه ذخیره‌سازی ماهانه iCloud یا اشتراک Apple Music هماهنگ کند. این طرح به کاربران امکان می‌دهد سخت‌افزار دستگاه را با همان Apple ID و حساب App Store که در حال حاضر برای خرید برنامه‌ها و خدمات استفاده می‌کنند، به اشتراک بگذارند.

تصویر CAD آیفون 14 پرو اپل با طراحی سوراخ + نمایشگر کپسولی منتشر شد

مطابق با GizChinaلازم به ذکر است که تفاوت این سرویس اشتراکی با طرح مشارکت در این است که کاربران می توانند در طول مدت اشتراک، به جای پرداخت اقساطی، در هر زمانی که بخواهند به دستگاه جدید سوئیچ کنند. کلیه پرداخت های اقساط باید بین 12 تا 24 ماه انجام شود. در این مدت، مصرف کنندگان به پرداخت های ثابت ادامه می دهند و همچنین این مصرف کنندگان نمی توانند قرارداد را به نصف برسانند. این کار را برای مصرف‌کنندگانی که می‌خواهند هر سال محصولات اپل را تغییر دهند، آسان‌تر می‌کند.

آیا اجاره آیفون ایده خوبی است؟

ویژگی اجاره سخت افزار در دستگاه ایده جدید اپل است. بدون شک این خدمات افراد زیادی را به اکوسیستم اپل جذب خواهد کرد. بسیاری از مردم به دلیل گران بودن، توانایی خرید آیفون را ندارند. اما با استفاده از این سرویس، افراد می توانند آیفون را اجاره کرده و بهای آن را برای مدت معینی به عنوان طرح پرداخت بپردازند. این طراحی به آنها امکان می دهد بررسی کنند که آیا دستگاه ارزش خرید با چنین قیمت معقولی را دارد یا خیر.

به عنوان مثال، اگر مصرف کننده از خرید آیفون SE 3 او تا حد مرگ پشیمان شد، با استفاده از خدمات اجاره، احتمالاً ابتدا دستگاه را اجاره کرد تا مطمئن شود که به آن نیاز دارد یا نه. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا این طرح می تواند نهایی شود؟ به نظر شما چنین خدماتی چه مشکلاتی می تواند ایجاد کند؟ اگر اپل به طور رسمی چنین سرویسی را معرفی کند، چگونه می تواند همه کاربران را به پلتفرم خود جذب کند؟!