طراحی OnePlus 10R در پوستر این گوشی فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طراحی OnePlus 10R در پوستر این گوشی فاش شد

پیش از این مشخص شده بود که وان پلاس قصد دارد رویدادی در تاریخ برگزار کند 8 مه 1401برای معرفی Airbus Nord Buds به همراه دو گوشی هوشمند دیگر. حالا با رونمایی از پوستر OnePlus 10R همه چیز از مشخصات این گوشی گرفته تا طراحی آن از طریق وب سایت آمازون فاش شده است. همچنین گفته می شود این گوشی هوشمند در برخی مناطق با نام OnePlus Ace عرضه می شود و پوستر مجزای آن نیز طراحی و نام این دستگاه را تایید می کند.

طراحی OnePlus 10R

حساب اینستاگرام آمازون در هند توسط یکی از کاربران توییتر مشاهده شد، ممکن است تصویری از OnePlus 10R زودتر از زمان معرفی رسمی آن منتشر کرده باشد. شما می توانید این گوشی را در اسکرین شات های فاش شده در زیر مشاهده کنید.

در حالی که قرار است 10R یک کپی دقیق از آن باشد Realme GT Neo 3 بله، به نظر می رسد که پنل پشتی بافت دوگانه متفاوتی خواهد داشت. ما مطمئن نیستیم که OnePlus چه چیزی می تواند در این قسمت از دستگاه استفاده کند، اما به نظر می رسد که یک طرح از ماسه سنگ در یک طرف و فلز در طرف دیگر خواهد بود. طراحی سندباکس مطمئناً بازگشتی خوش‌آمد به اولین گوشی این شرکت، OnePlus One است و خاطرات آن زمان را به ارمغان می‌آورد. حالا یک قاب فلزی به آن اضافه کنید تا 10R در نهایت از نظر طراحی و جنس بدنه بهتر از دستگاه استتار خود به نظر برسد.

طراحی OnePlus 10R

طراحی OnePlus 10R

همچنین گفته می شود که مصرف کنندگان فقط می توانند نوارهای عمودی در یک طرف و روکش فلزی صاف از طرف دیگر تهیه کنند. تصویر فاش شده از این دستگاه برای تایید این شایعه آنقدر واضح نیست.

در این میان، افشای اطلاعات دیگری که توسط آبیشک یاداو (عکس اصلی) منتشر شده است، به وضوح طراحی OnePlus Ace را نشان می دهد که گفته می شود نسخه اصلاح شده OnePlus 10R است. این افشاگری نیز همان طراحی دو رنگ را نشان می دهد. با این حال، در یک پایان براق.

طراحی OnePlus 10R در پوستر این گوشی فاش شد

جالب اینجاست که ممکن است خود OnePlus چند روز پیش طراحی 10R را در توییتی فاش کرده باشد. این شرکت در واقع طراحی هدفون جدید Bullets Wireless Z2 را منتشر کرده است، اما به نظر می رسد که گوشی در این مدل با توجه به تمامی رندرها و سایر تصاویری که تاکنون دیده ایم، همان چیزی است که برای OnePlus 10R انتظار داشتیم. .

نظر شما در مورد پنل پشتی با بافت دوگانه برای OnePlus 10R چیست؟ آیا طرح فاش شده را دوست دارید یا خیر؟