• خانه
  • اخبار
  • طراحی پیچیده قاب دوربین Xiaomi 12 Ultra دوباره تایید شده است

طراحی پیچیده قاب دوربین Xiaomi 12 Ultra دوباره تایید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طراحی پیچیده قاب دوربین Xiaomi 12 Ultra دوباره تایید شده است

حدود 5 ماه پیش برای اولین بار در ترنجی قاب را با هم دیدیم شیائومی 12 اولترا طراحی قاب دوربین یک سنت بسیار شلوغ را نشان می دهد. این پرچمدار رده بالای شیائومی بنا به دلایلی در خانواده شیائومی 12 معرفی خواهد شد. پس از شایعات مکرر و مختلف، این بار طراحی پیچیده قاب دوربین اولترا شیائومی 12 دوباره تایید شد. البته Xioami 12 Ultra احتمالاً باید زیباتر باشد، اما این قاب محافظ طراحی پیچیده بدنه دوربین را آشکار می کند.

قاب دوربین Xiaomi 12 Ultra

انتظار می رود شیائومی 12 اولترا اولین پرچمدار شیائومی از اسنپدراگون 8+ نسل اول استفاده شده. تراشه ای که بر روی فرآیند پیشرو 4 نانومتری TSMC ساخته شده است.

از قبل در مورد معرفی شیائومی 12 اولترا صحبت شده است حدودا آخر ژوئن به نظر می رسد یکی دیگر از تولیدکنندگان گوشی از طریق لیست محصولات خود از طراحی پشتی شیائومی 12 اولترا رونمایی کرده است.

این خبر از یک کاربر چینی Weibo در مورد آخرین کشفیات خود در مورد Xiaomi 12 Ultra است که هنگام مرور JD.com و Taobao انجام داده است.

قاب منتسب به Xiaomi 12 Ultra - غیر رسمی

قاب منتسب به Xiaomi 12 Ultra – غیر رسمی

قاب منتسب به Xiaomi 12 Ultra - غیر رسمی

قاب منتسب به Xiaomi 12 Ultra – غیر رسمی

او با لیست جدیدی از محصولات یک سازنده گوشی چینی آشنا شد که متعلق به Xiaomi 12 Ultra بود. این محصول قاب پشتی شیائومی 12 اولترا است که طراحی قاب آن الهام گرفته از پورشه است.

این قاب دارای نوار مشکی و خاکستری در محور مرکزی با برند معروف «طراحی Purecar» است. خب، این یک کپی واضح از قاب «Porsche Design» است که قبلاً در پرچمداران هواوی از عصر طلایی موجود بود.

قاب اولترا شیائومی 12 طراحی قاب دوربین سنتی و بسیار شلوغ را نشان می دهد

با این حال، فلسفه طراحی بدنه برجسته ترین خبر نیست. نکته اینجاست که لیست محصولات دارای همان طراحی جزیره دوربین 7 اسلاتی است که طراحی بدنه Xiaomi 12 Ultra در گذشته نشان داده بود.

این بدان معناست که ظاهرا شیائومی طراحی دوربین عقب جزیره را برای شیائومی 12 اولترا نهایی کرده است و این برند چینی قبلاً مدل هایی را برای تولیدکنندگان قاب ارسال کرده است تا در زمان معرفی در بازار موجود باشند.

نظر شما چیه؟ آیا طراحی Xiaomi 12 Ultra برای شما جذاب است؟