منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • طراحی صفحه نمایش آیفون 14 پرو در سال آینده به همه اعضای خانواده آیفون خواهد رسید

طراحی صفحه نمایش آیفون 14 پرو در سال آینده به همه اعضای خانواده آیفون خواهد رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طراحی صفحه نمایش آیفون 14 پرو در سال آینده به همه اعضای خانواده آیفون خواهد رسید

اپل قصد دارد اسلات را تغییر دهد مدل های حرفه ای آیفون 14 احتمالا در شهریور سال آینده معرفی خواهند شد. زودتر بسیاری از تصاویر طراحی این گوشی ها را با طراحی دهانه کپسول روی نمایشگر دیدیم. گزارش جدیدی منتشر شده که حاکی از آن است که طراحی کپسول و دهانه نمایشگر سال آینده علاوه بر مدل های پرو، در مدل های استاندارد گوشی های اپل با نام احتمالی آیفون 15 نیز استفاده خواهد شد.

طراحی دیافراگم صفحه نمایش آیفون

قبلاً بارها این شایعه را شنیده بودیم، اما راس یانگ، تحلیلگر صنعت نمایشگر، امروز انتظارات خود را از سری آیفون 14 تکرار کرد و پیش بینی های خود را برای این دستگاه ها انجام داد.

به گزارش جوان، اسلات فعلی در سری آیفون 13 اپل، در نسل بعدی به صورت ترکیبی از سوراخ های گرد و نمایشگر کپسولی، با همان ابعاد اسلات تغییر شکل خواهد داد.

پس از معرفی طراحی جدید در مدل های آیفون 14 پرو، یانگ معتقد است که اپل در سال 2023 آن را به تمامی اعضای سری آیفون 15 تعمیم خواهد داد و از ظاهر بهبود یافته حتی در مدل های ارزان تر آیفون 15 نیز استفاده خواهد کرد.

طراحی دیافراگم صفحه نمایش آیفون

طراحی دیافراگم صفحه نمایش آیفون

یانگ می‌گوید دیافراگم نمایشگر و طراحی کپسول ممکن است در سال 2023 کوچک‌تر از سال 2022 باشد که فضای بیشتری را برای صفحه نمایش آزاد می‌کند. یانگ با استناد به درز اطلاعات در شبکه اجتماعی چینی Weibo، حدس زد که سوراخ دوربین در آیفون 14 پرو می تواند ضخامت 5631 میلی متر جا برای کاهش در سال آینده وجود دارد.

در نهایت، اپل قصد دارد سیستم Face ID را با پنل فرعی جایگزین کند که نیازی به کپسول تعویض سخت افزاری ندارد، اما انتظار نمی رود این فناوری برای استفاده در آیفون 2023 آماده باشد.

با این حال، از چندین منبع شنیده ایم که Face ID زیر نمایشگر بعید است به تولید انبوه آیفون 15 آینده برسد. بخشی از این به طور بالقوه می تواند به هماهنگی بین نمایشگر و سنسورهای دستگاه مربوط باشد. البته حداقل دو تا از تامین کنندگان اپل باید شرایط تولید انبوه این سیستم را داشته باشند. شرکت هایی که انتظار نمی رود تا سال 2023 Face ID تحت نمایش را به صورت انبوه تولید کنند

جوان هم اطلاعات در مورد نقشه راه، صفحه نمایش آیفون 2024 تا 2027 را منتشر می کند که در عکس بالا مشاهده می کنید.

نظر شما در مورد امکان استفاده از سوراخ نمایشگر گرد و کپسولی در تمامی اعضای خانواده آیفون 15 اپل چیست؟