• خانه
  • اخبار
  • طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

تجربه کاربری (UX) بسیار بیشتر از تجسم وب سایت است. در هسته هر پلتفرم قرار دارد. و همانطور که فینالیست های طراحی UX امسال در جوایز brooztechnology نشان دادند، تجربه کاربری عالی می تواند تا حد زیادی باعث خوشحالی مشتریان شود.

دسته طراحی UX ارائه شده توسط Blink در سومین سال خود قرار دارد. برندگان قبلی Joon Care و Skilljar بودند.

از نامزدها خواسته شد تا فرآیند طراحی و تحقیق و اینکه محصولشان چه سودی برای کاربر نهایی دارد را شرح دهند. در زیر توضیحات مربوط به هر شرکت و نظرات داوران مربوط به این دسته را قرار داده ایم.

جوایز brooztechnology از بهترین نوآوران و شرکت‌های فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام تقدیر می‌کند. فینالیست های این دسته و سایرین بر اساس نامزدهای انجمن، همراه با مشارکت داوران جوایز brooztechnology انتخاب شدند. رای گیری جامعه در همه دسته ها تا 22 آوریل ادامه خواهد داشت، همراه با بازخورد داوران برای تعیین برنده در هر دسته.

ما برندگان را در 12 می در جوایز brooztechnology که توسط Astound Business Solutions ارائه می‌شود، اعلام خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر با [email protected] تماس بگیرید.

می‌توانید در خبرنامه جوایز brooztechnology در زیر به انتخاب خود در همه دسته‌ها رأی دهید و برای اطلاعات بیشتر در مورد فینالیست‌های طراحی UX سال به ادامه مطلب بروید.

(تابع (t, e, s, n) {var o, a, c; t.SMCX = t.SMCX ||[]e.getElementById (n) || (o = e.getElementsByTagName (ها)، a = o[o.length-1], c = e.createElement (s)، c.type = “text / javascript”، c.async =! 0، c.id = n، c.src = “https://widget.surveymonkey.com/collect/ website / js / tRaiETqnLgj758hTBazgd2RFXFVqBuDBY3Dpj57xsGlz_2FfjOoWMoLGRdzgt6KCpY.js “, a.parentNode.insertBefore (c, a))}) (c, document,” c نظرسنجی بازخورد کاربر خود را ایجاد کنید

ايجاد كردن

طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

کاری که انجام می دهند: Crelate که در سال 2012 تأسیس شد، نرم‌افزاری را به آژانس‌های استخدام و استخدام می‌فروشد تا به مدیریت استعدادها و فرصت‌های تجاری کمک کند. این استارت آپ در اوایل امسال 5 میلیون دلار جمع آوری کرد.

نظر قاضی: “راه حل شهودی و ساده که به وضوح برای (و با سهم قابل توجهی از) تیم های استخدام طراحی شده است. طراحی واضح است؛ تعاملات و تجربیات بر کارایی متمرکز است. ما واقعاً از نگاه تازه به سیستم های منابع انسانی و به ویژه عملکردهای گروهی لذت بردیم.

پوشش مرتبط: PairTree، RightBound، LOANtuitive، Crelate پول جدید جمع آوری می کنند

جنبا

طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

کاری که انجام می دهند: Genba یک استارت‌آپ در سیاتل است که به تیم‌های پشتیبانی کمک می‌کند تا کار خود را در این زمینه کامل کنند و دانش را از طریق تشخیص صدا، که در واژگان خاص شرکت آموزش داده شده است، به دست آورند. او از یک استودیوی نوآوری در سیاتل که توسط Pioneer Square Labs اداره می شود و غول صنعت سهامی عام Fortive که در حال سرمایه گذاری در استارت آپ Genba است، بیرون آمد.

نظر قاضی: «ارائه محصول منحصربه‌فرد و متمرکز با تمرکز بر تجربیات صوتی که بسیار متمرکز و مختص حوزه تمرکز تکنسین‌ها هستند. ما واقعاً از تمرکز غیر تماسی برنامه و جزئیاتی که در تجربه صوتی وجود دارد لذت بردیم.”

پوشش مرتبط: Genba، آخرین نسخه استودیو PSL-Fortive، برای یک برنامه صوتی برای کارهای صنعتی پول جمع آوری می کند

انسان

طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

کاری که انجام می دهند: Humanly که در سال 2018 تأسیس شد، یک استارت‌آپ منابع انسانی مستقر در سیاتل است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا متقاضیان کار را بررسی کنند، مصاحبه‌ها را برنامه‌ریزی کنند، ارتباطات اولیه را خودکار کنند، معیارسنجی و موارد دیگر را انجام دهند.

نظر قاضی: “ما از تلاش‌های طراحی مردم‌محور که تیم در این برنامه انجام داد لذت بردیم – بنیانگذاران در حال انجام تحقیقات خود در این زمینه هستند. ما تحت تأثیر تمرکز آنها بر تنوع قرار گرفتیم و این در چندین زمینه و ویژگی های پلت فرم مشهود بود.

پوشش مرتبط: استارت‌آپ منابع انسانی سیاتل Humanly 4.2 میلیون دلار برای کمک به شرکت‌ها برای خودکارسازی بخش‌هایی از فرآیند مصاحبه دریافت می‌کند.

SecureSave

طراحی شده برای موفقیت: به طراحی UX سال در جوایز GeekWire رأی دهید

کاری که انجام می دهند: SecureSave یک استارت‌آپ مستقر در سیاتل است که به کارفرمایان کمک می‌کند تا مزایای مالی فراتر از حقوقشان را در قالب یک حساب پس‌انداز اضطراری (ESA) به کارگران ارائه دهند. او سال گذشته 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرد.

نظر قاضی: “UX محصول ساده و آسان برای استفاده است و با اطمینان در ذهن طراحی شده است. تجسم داده ها و سادگی تعامل توجه ما را به خود جلب کرد و در سراسر برنامه سازگار است.”

پوشش مرتبط: استارت‌آپ امن فین‌تک سیاتل راز را فاش می‌کند: سوزی اورمان بخشی از تیم موسس

با تشکر فراوان از Astound Business Solutions، حامی جوایز brooztechnology 2022.

همچنین، با تشکر از سطح طلایی و حامیان دسته‌ها: Wilson Sonsini، ALLtech، JLL، DreamBox Learning، Blink UX، BECU، Baird، Fuel Talent، RSM، Aon، Meridian Capital و WTIA. و با تشکر از حامیان نقره ای: JP Morgan Chase، Material + و Tomo.

اگر مایل به حمایت مالی از یک دسته یا خرید اسپانسر میز برای رویداد هستید، لطفاً با ما در [email protected] تماس بگیرید.