• خانه
  • اخبار
  • طراحی جدید لیست جستجوی گوگل در نسخه بتای بعدی اندروید 13 دیده شد

طراحی جدید لیست جستجوی گوگل در نسخه بتای بعدی اندروید 13 دیده شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طراحی جدید لیست جستجوی گوگل در نسخه بتای بعدی اندروید 13 دیده شد

همانطور که مشخص است، اندروید 13 گوگل تغییرات بزرگ و کوچک بسیاری را ارائه خواهد کرد. این مشکل در بخش های مختلف قابل مشاهده است. به تازگی طراحی جدید لیست جستجوی گوگل در نسخه بتای بعدی اندروید 13 دیده شد که ظاهری چشم نوازتر دارد. اس ترنجی با من باش.

طراحی جدید لیست جستجوی گوگل چگونه است؟!

با آپدیت بتای موجود اندروید 2، بتای سوم و چهارم بتا به ترتیب در ماه های ژوئن و جولای منتشر خواهند شد. این دو نسخه بتا اولین نسخه هایی خواهند بود که ثبات بیشتری را به سیستم عامل ارائه می دهند. برای توسعه دهندگان، این بدان معنی است که از ابتدای این ارتقاء به بعد، هیچ تغییری نباید بر برنامه های آنها تأثیر بگذارد.

طراحی جدید لیست جستجوی گوگل

اگر به دنبال نقطه ورود با ریسک کمتری هستید که در آن با نصب نسخه بتا اندروید 13 بر روی گوشی اندرویدی سازگار خود احساس راحتی کنید، بهتر است در ماه جولای، زمانی که سیستم عامل تقریباً به پایان رسیده است، منتظر چهارمین نسخه بتا اندروید 13 باشید. بالاخره خواهد شد با این حال، اگر نمی‌خواهید دستگاه شما با مشکلات مختلفی مانند افزایش مصرف باتری مواجه شود یا نمی‌توانید برخی از ویژگی‌های مهمی که روزانه از آن‌ها استفاده می‌کنید را اجرا کنید، بهترین گزینه این است که منتظر انتشار نسخه نهایی اندروید 13 باشید. .

طراحی جدید لیست جستجوی گوگل

در مورد نسخه بتای اندروید 13، با باز کردن نسخه 13.20 اپلیکیشن گوگل و ضربه زدن روی کادر جستجو، لیست معمولی از جستجوهای گذشته و پیشنهادات تکمیل خودکار نمایش داده می شود. پس از تایپ چند حرف از یک کلمه از کاربر، مشاهده می کنید که تغییر جزئی در ظاهر لیست پیشنهادات ایجاد شده است که در قسمت بتا گوشه های لیست پیشنهادات را در بالای لیست و در قسمت بتا گرد می کند. پایین صفحه. نماد سمت چپ هر جستجوی قبلی (ذره بین) قبلاً در یک دایره قرار دارد و طبق گفته 9to5Google در لیست آن فضای بیشتری برای لمس وجود دارد.

مطابق با PhoneArenaهمچنین انتظار می‌رود این ظاهر جدید برای لیست جستجوی گوگل در بخش راه‌اندازی پیکسل، زمانی که این ویژگی در نسخه بعدی اندروید 13 بتا بازگردد، ظاهر شود. دومین نسخه بتای اندروید 13 نوار جستجو را در بالای لانچر پیکسل حذف کرد و به جای اجازه دادن به جستجوی عمومی برنامه، مخاطبین، اینترنت، تنظیمات دستگاه و نکات، آن را به جستجوی برنامه محدود کرد.