• خانه
  • اخبار
  • طراحی آیفون 14 پرو با شروع تولید آزمایشی توسط تامین کنندگان نهایی شد

طراحی آیفون 14 پرو با شروع تولید آزمایشی توسط تامین کنندگان نهایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طراحی آیفون 14 پرو با شروع تولید آزمایشی توسط تامین کنندگان نهایی شد

بر اساس آخرین گزارش از تایوان اقتصادی تایمزبزرگترین تامین کننده اپل، فاکسکان، تولید آزمایشی آیفون 14 پرو را آغاز کرده است که نشان می دهد اپل با نزدیک شدن به مراحل اولیه تولید، طراحی این گوشی را نهایی کرده است.

طراحی نهایی آیفون 14 پرو

بر اساس این گزارش، فاکسکان مدل های Pro 14 را در آیفون 14 تولید خواهد کرد، در حالی که Luxshare، یکی دیگر از تامین کنندگان اپل، دو مدل استاندارد را تولید خواهد کرد. این گزارش خاطرنشان می کند که فاکسکان تولید آزمایشی آیفون 14 پرو را آغاز خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که می تواند استانداردهای اپل را در آماده سازی برای تولید انبوه در اواخر امسال رعایت کند. در این گزارش آمده است:

آیفون 14 اپل به تازگی وارد تولید آزمایشی شده است و شایعه شده است که Luxshare هنوز تولید آزمایشی محصول جدید را در سفارشات تولید انبوه خود (NPI) دریافت نکرده است. آیفون 14 پرو برای اپل ارزان‌تر است، بنابراین Luxshare تنها می‌تواند سفارشات نسخه استاندارد آیفون 14 را در سال جاری دریافت کند و به دومین تامین‌کننده بزرگ این شرکت تبدیل شود.

هنگامی که تولید آزمایشی شروع می شود، تولیدکنندگان باید داده ها را جمع آوری کنند، مشکلات تولید را تصحیح کنند، فرآیند تولید و آنچه را که باید بهبود یابد، ارزیابی کنند و در نهایت بررسی کنند که تولید آزمایشی محصول نهایی قابل قبول است.

طراحی نهایی آیفون 14 پرو

طراحی نهایی آیفون 14 پرو

انتظار می رود آیفون 14 و آیفون 14 پرو طراحی جدید و چشمگیری داشته باشند و از سبک طراحی نوستالژیک آیفون 4 و آیفون 5 استفاده کنند. نمایشگر آیفون 14 پرو مکس Jon Prosser که اخیرا توسط Apple Proser به اشتراک گذاشته شده است، نشان می دهد که بدنه کلی دستگاه کمی ضخیم تر است و قاب دوربین چندان برجسته نیست. این تصاویر همچنین دکمه های گرد صدا و سوراخ های بلندگو را نشان می دهند.

یکی از قابل توجه ترین تغییراتی که گفته می شود در آیفون 14 وجود دارد، حذف شکاف به نفع طراحی است. باز شدن کپسول نمایش شکل نمایش و شایعه شده است که اپل در بالای نمایشگر آیفون 14 پرو سوراخ ایجاد خواهد کرد تا دوربین سلفی و سیستم TrueDepth برای Face ID قرار دهد.

انتظار می رود سری آیفون 14 شامل چهار نسخه شامل دو مدل 6.1 اینچی و دو مدل 6.7 اینچی باشد. سری جدید آیفون همچنین پایان آیفون 5.4 اینچی “مینی” را نشان خواهد داد که برای اولین بار در خانواده آیفون 12 معرفی شد. انتظار می رود آیفون 14 علاوه بر طراحی به روز، طیفی از ارتقاء دوربین مانند را نیز شامل شود. سنسور اصلی 48 مگاپیکسلی شامل قابلیت ضبط ویدیوی 8K و لنز فوق عریض بهبود یافته است.

آیفون 14 علاوه بر ارتقاء دوربین و طراحی جدید، عملکرد پردازشی بهتری نیز خواهد داشت و می تواند 8 گیگابایت رم از بالاترین مدل ها استفاده کنید. شایعات دیگر حاکی از آن است که آیفون 14 اسلات سیم کارت نخواهد داشت، زیرا اپل تلاش جدی برای افزایش پذیرش فناوری eSIM انجام خواهد داد.

نظر شما در مورد طراحی احتمالی آیفون 14 پرو با یک سوراخ کپسولی شکل که می تواند نهایی شود و تولید آزمایشی را آغاز کند چیست؟ آیا با این سبک طراحی موافق هستید و در صورت تایید تصاویر آیفون 14 پرو از ظاهر جلو و پشت آن راضی هستید؟