• خانه
  • اخبار
  • طبق گفته افشاگران، سامسونگ گلکسی S22 FE با تراشه 9000 وجود ندارد.

طبق گفته افشاگران، سامسونگ گلکسی S22 FE با تراشه 9000 وجود ندارد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طبق گفته افشاگران، سامسونگ گلکسی S22 FE با تراشه 9000 وجود ندارد.

گزارش های قبلی ادعا می کنند که سامسونگ گلکسی اس 22 FE که امسال وارد بازار می شود، دو گزینه با تراشه های کوالکام و مدیاتک خواهد داشت. در ابتدا قرار بود نسخه ای با تراشه کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 1 و همچنین نسخه دیگری با تراشه مدیاتک Dimension 9000 عرضه شود. این امر باعث رقابتی تر شدن گوشی هوشمند در بازار می شود. با این حال، یکی از مخبران مطرح هندی در مصاحبه ای با کاربران اینترنتی به صراحت اعلام کرد که سامسونگ به استفاده از چیپست های اگزینوس یا کوالکام اسنپدراگون خود در مدل های رده بالا ادامه خواهد داد و برنامه ای برای افزودن چیپست های مدیاتک به این محصولات ندارد.

چند روز پیش، یکی از مخبران اعلام کرد که اگرچه Dimension 9000 قدرتمندتر از Exynos 2200 است، اما سامسونگ در حال حاضر از آن در Galaxy S22 FE استفاده نخواهد کرد. یک افشاگر سرشناس هندی متعاقباً در یک پست جداگانه پاسخ داد و اظهارات خود را تأیید کرد. سامسونگ در آینده از چیپست های مدیاتک استفاده نخواهد کرد. این بدان معناست که گلکسی اس 23 همچنان از چیپست های کوالکام اگزینوس و کوالکام اسنپدراگون پشتیبانی می کند.

به گفته افشاگران سامسونگ گلکسی S22 FE با تراشه 9000 وجود ندارد

پرچمداران سامسونگ هنوز با دو تراشه، اما نه با مدیاتک!

سامسونگ به طور سنتی استراتژی دو تراشه ای را برای محصولات رده بالای خود اتخاذ کرده است. این شرکت معمولاً از پردازنده‌های Qualcomm Snapdragon در بازار آسیا و تراشه‌های Exynos خود در بازار اروپا استفاده می‌کند (اگرچه این روند در سال جاری کمی تغییر کرده است). با این حال، تراشه اگزینوس اخیراً در سری گلکسی S22 عملکرد خوبی نداشته است. برخی از کاربران اینترنت گزارش می دهند که نسخه Exynos 2200 سری گلکسی S22 دارای خطاهایی مانند تاخیر و همچنین نقص GPS است. با این حال، نسخه Snapdragon 8 Gen 1 سری Galaxy S22 این مشکلات را نداشت. گمانه زنی های قبلی حاکی از این بود که سامسونگ به دلیل مشکلات عملکردی، تراشه اگزینوس خود را کنار می گذارد. با این حال، با توجه به اینکه گلکسی اس 22 همچنان از تراشه های اگزینوس استفاده می کند، ممکن است این درست نباشد.

سامسونگ هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این حادثه منتشر نکرده است. بنابراین تا زمانی که گوشی جدید سامسونگ عرضه نشود، گزینه نهایی سامسونگ را نخواهیم دید.

Galaxy S23 و S22 FE را می توان با نسخه های مجهز به تراشه مدیاتک ارائه کرد

آیا Galaxy S22 FE از گلکسی S22 قدرت بیشتری خواهد داشت؟

در روزهای اخیر گزارش هایی مبنی بر قدرتمندتر بودن گوشی سامسونگ گلکسی اس 22 FA از گلکسی اس 22 منتشر شده است. این به دلیل گزارشی است که او می گوید Galaxy S22 FE از ابعاد 9000 استفاده خواهد کرد. با این حال، با اخبار امروز، رویاهای مصرف کنندگان در حال حاضر با واقعیت تلخی روبرو شده است و مدل FE قدرتمندتر از خود گلکسی S22 نخواهد بود. جای تعجب نیست که Fan Edition معمولا یک مدل ساده تر از مدل های اصلی خانواده S در هر سال است.

تراشه های مدیاتک Dimension معمولا در مدل های مقرون به صرفه سامسونگ و محصولات متوسط ​​ظاهر می شوند. گزارش های اولیه ادعا می کنند که حداقل یک گوشی هوشمند با آخرین تراشه میان رده 4 نانومتری مدیاتک بخشی از سری گلکسی A امسال خواهد بود.این خبر ممکن است همچنان در مسیر درستی باشد زیرا گزارشی در جهت مخالف وجود ندارد. با این حال، نقل قول ها منبعاز سوی دیگر، طبق دو گزارش از دو منبع مختلف، بعید است که گلکسی اس 22 FE از تراشه پرچمدار مدیاتک دیمنشن 9000 استفاده کند.

نظر شما چیه؟ کدام تراشه را بین اسنپدراگون 8 نسل 1 و اگزینوس 2200 و ابعاد 9000 انتخاب می کنید؟