• خانه
  • اخبار
  • طبق گزارش ها، 343 Industries مایکروسافت پس از اخراج دوباره سازماندهی می کند تا آینده Halo را ترسیم کند.

طبق گزارش ها، 343 Industries مایکروسافت پس از اخراج دوباره سازماندهی می کند تا آینده Halo را ترسیم کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طبق گزارش ها، 343 Industries مایکروسافت پس از اخراج دوباره سازماندهی می کند تا آینده Halo را ترسیم کند.

طبق گزارش ها، 343 Industries مایکروسافت پس از اخراج دوباره سازماندهی می کند تا آینده Halo را ترسیم کند.
(هالو بی نهایت اسکرین شات)

گزارش جدید نشان می دهد که اخراج مایکروسافت در اوایل ماه جاری تغییرات قابل توجهی را در شرکت تابعه آن 343 Industries ایجاد کرد. هاله سری بازی های ویدیویی

جیسون شرایر از بلومبرگ روز سه‌شنبه نوشت که اخراج‌ها ردموندی 343 مستقر در واشنگتن را در موقعیتی قرار می‌دهد که «از صفر شروع می‌کند».

قبلاً مشخص بود که دور اخیر اخراج‌های مایکروسافت بر چندین شرکت در بخش بازی‌ها، از جمله استودیو Bethesda Game و ZeniMax Media تأثیر گذاشته است، اما میزان تأثیرگذاری بر هر شرکت را مشخص نکرده است. IGN گزارش داد که 25 درصد از کارمندان 343 صنایع رها شده اند.

اخراج‌ها منجر به دوری از شایعات شده است مبنی بر اینکه 343 به سمت ناشر می‌رود، جایی که از تلاش‌های خود برای توسعه استفاده خواهد کرد. هاله از پیمانکاران پیر هینتزه، رئیس استودیو 343 در 21 ژانویه در توییتر به این شایعات پرداخت و ادعا کرد که این شرکت “به توسعه خود ادامه خواهد داد. هاله اکنون و در آینده.»

شرایر، بر اساس اسناد داخلی فاش شده، ادعا می کند که حداقل 95 توسعه دهنده حذف شده اند، در حالی که در اوایل این ماه 343 توسعه دهنده افزایش یافته است. این رقم چیزی بین 10 تا 20 درصد از کارکنان شرکت را نشان می دهد.

brooztechnology برای اظهار نظر با مایکروسافت و 343 Industries تماس گرفته است.

آخرین بازی بزرگ 343 بود هالو بی نهایتکه پس از عرضه برای PC و Xbox در دسامبر 2021 مورد استقبال منتقدان و طرفداران قرار گرفت. بی پایان بارها به دلیل زمان‌بندی کند انتشار محتوای آن مورد انتقاد قرار گرفت، زیرا ویژگی‌های اصلی سری مانند حالت کمپین همکاری و خالق نقشه Forge تا 11 ماه بعد وارد نشد. بی پایان شروع کردن – آغاز – اولین.

343 قبلا شرح داده شد هالو بی نهایت به عنوان یک “تنظیم مجدد معنوی” برای کل هاله حق رای دادن و همچنین پلتفرمی که شرکت می تواند به طور مداوم بر روی آن ایجاد کند. طبق طرح اولیه، هیچ طرح جدید دیگری وجود نخواهد داشت هاله بازی سال ها بعد بی پایانآزادی 343 فقط به انتشار بسته های محتوا ادامه می دهد بی پایان.

بی پایانبا این حال، به نظر می رسد توسعه مشکل 343 را در پایین ترین سطح قرار داده است. پس از اخراج، طبق گزارش ها، این شرکت در حال تغییر جهت کلی خود است هاله گزارش شده است که این شامل انتقال به یک بازی جدید از هالو بی نهایت; استخدام پیمانکاران خارجی مانند Certain Affinity که قبلاً در این کار مشارکت داشته اند بی پایان; و تغییر از موتور توسعه یافته داخلی Slipspace به Unreal Epic.