• خانه
  • اخبار
  • طبق گزارش ها، مجموعه میراث پروازی پل آلن به علاقه مندان هوانوردی خانواده والتون فروخته شد

طبق گزارش ها، مجموعه میراث پروازی پل آلن به علاقه مندان هوانوردی خانواده والتون فروخته شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طبق گزارش ها، مجموعه میراث پروازی پل آلن به علاقه مندان هوانوردی خانواده والتون فروخته شد

طبق گزارش ها، مجموعه میراث پروازی پل آلن به علاقه مندان هوانوردی خانواده والتون فروخته شد
مجموعه‌ی میلیاردر فقید بشردوستانه پل آلن از مصنوعات هوافضا و نظامی در اورت، واشنگتن، در موزه میراث پرواز و زره نگهداری می‌شود که از سال 2020 بسته شده است.

سه سال و نیم پس از مرگ او، یکی دیگر از پروژه های پرشور مایکروسافت، پل آلن، مجموعه گسترده ای از مصنوعات هوایی و نظامی که در موزه میراث پرواز و زره در اورت، واشنگتن نگهداری می شود، به فروش رسیده است.

مجله Air Current اواخر هفته گذشته گزارش داد که کل مجموعه موزه “به طور کامل” فروخته شده است.

این مجله در صفحه فیسبوک خود نوشت: «بسیاری از پروژه ها برای ارسال به خانه جدیدشان آماده می شوند، در حالی که هواپیماهای در حال پرواز برای سفر در سراسر کشور آماده می شوند. رویای یک مرد رو به پایان است، اما رویای یک مرد تازه شروع شده است.

بر اساس گزارش Scramble، انتشارات انجمن هوانوردی هلند، مالک جدید این مجموعه استوارت والتون، نوه سام والتون، بنیانگذار والمارت است.

والتون یکی از بنیانگذاران Runway Group، یک شرکت هلدینگ با سرمایه گذاری در شمال غربی آرکانزاس است. و یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره Game Composites، شرکتی که هواپیماهای کوچک کامپوزیت را طراحی و می سازد.

او در هیئت مدیره Walmart و موزه ملی هوا و فضای اسمیتسونیان خدمت می کند و یک خلبان دارای مجوز و همچنین یک کلکسیونر هواپیما است. ارزش خالص آن 300 میلیون دلار برآورد شده است.

شرکت هلدینگ املاک و مستغلات پل آلن، Vulcan Inc.، تاکنون از تایید فروش خودداری کرده است. تلاش برای تماس با والتون یا گروه باند ناموفق بود. ما این گزارش را با هر چیز دیگری که پیدا کنیم به روز می کنیم.

پس از مرگ آلن بر اثر لنفوم غیرهوچکین در سن 65 سالگی در سال 2018، خواهر و نگهبان دارایی او، جودی آلن، ولکان را با انتقال چندین ذخایر – از فضاپیمای Stratolaunch تا ابرقایق اختاپوس آلن، به طرز چشمگیری متحول کرد. ، که در پروژه های میلیاردر برای کاوش در اعماق اقیانوس ها نقش داشت. (گفته می شود مالک جدید Octopus میلیاردر سوئدی راجر ساموئلسون است.)

Vulcan همچنین تأسیساتی مانند سینما، موزه کامپیوترهای زنده + آزمایشگاه‌ها و موزه میراث پرواز را عمدتاً به دلیل تأثیر همه‌گیری COVID-19 تعطیل کرد.

از جمله جواهرات موجود در مجموعه میراث پرواز، جنگنده بمب افکن بریتانیایی د هاویلند، که در پایان جنگ جهانی دوم ساخته شده است. هواپیمای تهاجمی Ilyushin Il-2 هواپیمای تهاجمی از دوران شوروی. بمب افکن غواصی آلمانی Junkers Ju-87 Stuka; و ناو White Knight، که به SpaceShipOne کمک کرد تا در سال 2004 با حمایت آلن، جایزه X 10 میلیون دلاری X را برای پرواز فضایی خصوصی برد.