منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • طبق گزارش ها، اپل از مودم 5G خود در آیفون 2023 استفاده می کند

طبق گزارش ها، اپل از مودم 5G خود در آیفون 2023 استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طبق گزارش ها، اپل از مودم 5G خود در آیفون 2023 استفاده می کند

اپل قصد دارد تا اواخر امسال نسل بعدی آیفون 14 را با مودم 5G کوالکام عرضه کند، اما گزارش‌های جدید می‌گویند این روند ادامه نخواهد داشت. در واقع برای مدل های مختلف آیفون که در سال 2023 عرضه خواهند شد، اپل از مودم های 5G خود استفاده خواهد کرد. بنابراین خانواده آیفون 15 در زمینه دیگری خودکفا خواهند بود. در بررسی این خبر با ترنجی همراه باشید.

بر اساس این گزارش، غول کوپرتینویی آماده است دست کوالکام را در توسعه مودم های 5G اپل کوتاه کند. بنابراین در عوض شرکت از سال آینده، یعنی. 2023 مودم 5G ویژه خودش استفاده خواهد کرد.

این چیز جدیدی نیست و در چند سال گذشته (دقیقاً از سال 2019) این شرکت بیشتر تجارت را با مودم های تلفن های هوشمند اینتل و همچنین تیمی متشکل از 2200 کارمند انباشته کرده است. بنابراین روند توسعه این مودم ها در سال جاری در حال شکل گیری است.

اپل همچنین حدود 140 موقعیت باز را برای توسعه و یکپارچه سازی تراشه های مودم خود اعلام کرده است. این شرکت تبلیغات را در سن دیگو، زادگاه کوالکام دنبال می کند.

طبق گزارش ها، اپل از مودم 5G خود در آیفون 2023 استفاده می کند

آیفون 15 با مودم 5G مخصوص اپل عرضه می شود

کوالکام در حال حاضر 100 درصد مودم های مورد استفاده در خانواده آیفون اپل را تامین می کند. در حالی که مدیر عامل این شرکت سال گذشته گفت که انتظار دارد تا سال 2023 حدود 20 درصد از مدل های 5G را برای آیفون اپل عرضه کند.

استفاده از مودم اختصاصی یا اختصاصی 5G برای اپل چندین مزیت دارد. از جمله، این امر وابستگی برند به فروشندگان شخص ثالث را کاهش می دهد. همچنین به شرکت در صرفه جویی در هزینه قطعات کمک می کند.

زیرا اپل چیپست خود را می سازد که با آیفون این شرکت سازگار است. این شرکت همچنین می تواند مودم را در تراشه های سری A ادغام کند و پیکربندی نهایی را مطابق میل شما تغییر دهد. مطمئناً این تغییرات خود می تواند تراشه های آنها را سریعتر و کارآمدتر کند.

منبع او گفت: «تحلیلگران بر این باورند که اپل ممکن است در طراحی، ساخت و آزمایش مودم‌های جدید خود با مشکل مواجه شود، زیرا این فرآیند زمان‌بر است.

نظر شما چیه؟