• خانه
  • اخبار
  • طبق گزارش ها، آمازون در حالی که به سمت مراقبت های بهداشتی حرکت می کند، به Signify Health چشم دوخته است

طبق گزارش ها، آمازون در حالی که به سمت مراقبت های بهداشتی حرکت می کند، به Signify Health چشم دوخته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طبق گزارش ها، آمازون در حالی که به سمت مراقبت های بهداشتی حرکت می کند، به Signify Health چشم دوخته است

طبق گزارش ها، آمازون در حالی که به سمت مراقبت های بهداشتی حرکت می کند، به Signify Health چشم دوخته است
(عکس از brooztechnology)

آمازون امیدوار است که Signify Health را در معامله ای به دست آورد که این غول فناوری مراقبت های بهداشتی را بیشتر پیش می برد.

وال استریت ژورنال یکشنبه گزارش داد که آمازون در میان چندین کاندید برای Signify Health است که در انبار فروخته می شود. به گزارش ژورنال، ارزش این معامله می تواند بیش از 8 میلیارد دلار برای ارائه دهنده خدمات بهداشتی باشد.

یکی از سخنگویان آمازون گفت که این شرکت در مورد حدس و گمان اظهار نظر نمی کند.

CVS Health Corp. و UnitedHealth Group Inc. از دیگر متقاضیان Signify Health هستند که فناوری را برای کمک به مراقبت در منزل ارائه می دهد. مشتریان او شامل شرکت های مراقبت های بهداشتی، برنامه های دولتی و غیره هستند.

ماه گذشته، آمازون اعلام کرد که قصد دارد ارائه دهنده مراقبت های اولیه One Medical را به قیمت 3.9 میلیارد دلار خریداری کند که یکی از بزرگترین خریدهای آن تا به امروز است، زیرا این شرکت به خرید ادامه می دهد. در اوایل این ماه، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد سازنده Roomba iRobot را با قیمت 1.7 میلیارد دلار خریداری کند که هزینه خرید سالانه آن را به بالاترین حد خود برساند.

یک سوال کلیدی این است که آمازون با آخرین خریدهای خود با چه میزان نظارت ضد انحصار مواجه خواهد شد. کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده چشم انداز جدید خود را در مورد خریدهای فناوری با اعلام در 27 ژوئیه روشن کرد که تلاش خواهد کرد متا مادر فیس بوک را از دستیابی به برنامه تناسب اندام واقعیت مجازی Supernatural منع کند. جان نیومن، مسئول کمیسیون تجارت فدرال، متا را به خاطر تلاش برای “خرید موقعیت در بازار به جای کسب شایستگی آن” سرزنش کرد.

طبق گزارش ها، آمازون حذف هرگونه شایعه یا گمانه زنی عمومی در مورد خواستگاری با One Medical را به یک اولویت استراتژیک تبدیل کرده است. CVS نیز در حال اجرا برای خرید این شرکت است. به گزارش STAT News، پیشنهادات دوئل آمازون و CVS شواهد دیگری از تمایل شرکت های بزرگ برای گسترش بیشتر در فناوری سلامت است.

ارزش بازار Signify در زمان گزارش نزدیک به 5 میلیارد دلار است.