• خانه
  • اخبار
  • طبق گزارش‌ها، پلتفرم کمیک دیجیتال آمازون، Comixology، کارکنان خود را اخراج می‌کند

طبق گزارش‌ها، پلتفرم کمیک دیجیتال آمازون، Comixology، کارکنان خود را اخراج می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
طبق گزارش‌ها، پلتفرم کمیک دیجیتال آمازون، Comixology، کارکنان خود را اخراج می‌کند

طبق گزارش‌ها، پلتفرم کمیک دیجیتال آمازون، Comixology، کارکنان خود را اخراج می‌کند
یک کمیک که از طریق Comixology در iPad خوانده می شود. (عکس از توماس وایلد).

بر اساس گزارش‌های کارکنان سابق آمازون، کارمندان سرویس Comixology خود را اخراج کرده است.

روز چهارشنبه، اخباری در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه بسیاری از تیم Comixology رها شده‌اند، و برخی از کارمندان سابق ادعا کردند که این بخش تا 75 درصد کاهش یافته است.

آمازون از چهارشنبه شروع به اخراج 18000 نفر کرد. Comixology بخشی از تجارت جهانی فروشگاه های آمازون است که تاکنون تحت تأثیر اکثر حذف ها قرار گرفته است.

هنگامی که از او برای نظر خواسته شد، یکی از نمایندگان آمازون به یادداشت 4 ژانویه مدیر عامل آمازون، اندی جاسی اشاره کرد.

آمازون چندین خدمات و محصولات را در طول سال گذشته تعطیل کرده است زیرا به دنبال کاهش هزینه‌ها در میان رکود گسترده‌تر فناوری است، از جمله: خدمات مراقبت اولیه Amazon Care. یک دستگاه تماس ویدیویی برای کودکان به نام آمازون گلو، برنامه معاملات کامیون گنج و برنامه خیریه آمازون اسمایل.

Comixology یک پلت فرم دیجیتال مبتنی بر ابر برای توزیع نسخه های الکترونیکی کمیک است. در ابتدا در سال 2007 تاسیس شد و در سال 2014 توسط آمازون خریداری شد.

Comixology نسخه‌های دیجیتالی از کمیک‌های آمریکایی و مانگا را ارائه می‌دهد که از طریق سرورهای ابری در مرورگرها و برنامه‌های تلفن همراه در دسترس خوانندگان قرار می‌گیرند.

زمانی که آمازون آن را خریداری کرد، Comixology قبلاً توزیع کننده اصلی کمیک های دیجیتال بود، با فروش های فلش مکرر و موارد رایگان که آن را به گزینه ای جذاب برای خوانندگان با بودجه محدود تبدیل می کرد.

علاوه بر این، بسیاری از رقبای Comixology، مانند کتابخانه دیجیتال نامحدود مارول، خدمات اشتراکی و/یا محدود به کمیک های یک شرکت هستند. تا آنجا که یک فروشگاه دیجیتالی واحد برای اکثر، اگر نه همه، کمیک های موجود در قفسه های فروشگاه های آمریکایی، Comixology تقریباً تنها بازی در شهر بود.

پس از خرید، Comixology مانند قبل، هم از طریق آمازون و هم از طریق وب سایت خود، به فعالیت خود ادامه داد. او سرویس اشتراک خود را با نام Comixology Unlimited در سال ۲۰۱۶ راه‌اندازی کرد که مجموعه‌ای از کمیک‌های چند ناشر را برای خواندن ارائه می‌دهد. در سال 2018، Comixology شروع به ارائه عناوین اصلی متعلق به سازندگان در این سرویس از طریق چاپ Comixology Originals کرد.

در سال 2021، آمازون اعلام کرد که قصد دارد Comixology.com را به نفع ادغام کامل سایت در بخش Kindle خود تعطیل کند، اما به دلیل “بازخورد جامعه” این تغییر را به تاخیر انداخت.

هنگامی که این ادغام در فوریه 2022 ظاهر شد، نتایج بلافاصله بحث برانگیز بود. نقل مکان به Kindle به طور قابل توجهی به تجربه کلی Comixology لطمه می زند، زیرا کاربران از کاهش کیفیت تصویر، ناپدید شدن غیرمنتظره کتاب ها از کتابخانه ها، قطع نسخه های بدون DRM کمیک های دیجیتال و ناتوانی در خرید مستقیم کمیک از طریق برنامه گزارش دادند. . شش ماه بعد، بسیاری از مشکلات مشابه همچنان ادامه دارند.