• خانه
  • اخبار
  • صندوق سرمایه گذاری جدید با هدف تامین سرمایه برای کارآفرینان جنوب سیاتل در منطقه تاکوما است.

صندوق سرمایه گذاری جدید با هدف تامین سرمایه برای کارآفرینان جنوب سیاتل در منطقه تاکوما است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
صندوق سرمایه گذاری جدید با هدف تامین سرمایه برای کارآفرینان جنوب سیاتل در منطقه تاکوما است.

صندوق سرمایه گذاری جدید با هدف تامین سرمایه برای کارآفرینان جنوب سیاتل در منطقه تاکوما است.
تاکوما، واشنگتن (عکس Bigstock)

اخبار: صندوق سرمایه گذاری تاکوما که دو سال پیش تأسیس شد، چندین سرمایه گذاری اولیه را در شمال غربی اقیانوس آرام با تمرکز ویژه بر منطقه تاکوما در واشنگتن، جنوب سیاتل انجام داده است.

چرا مهم است: TVF که 12.3 میلیون دلار در صندوق اول سرمایه گذاری می کند، جدیدترین شرکتی است که در مرحله اولیه در منطقه سیاتل ظاهر شده است. دنیس جویس، مدیر سرمایه گذاری گفت: ما معتقدیم که شمال غربی اقیانوس آرام یکی از قدرتمندترین اکوسیستم های کشور است که دارای صحنه ای قوی برای راه اندازی و سرمایه گذاری است. ما امیدواریم که به عنوان منبع دیگری از سرمایه مورد نیاز برای شرکت های فناوری نوظهور ظهور کنیم.

مردم: جویس یک سرمایه گذار قدیمی فرشته سیاتل است و قبلاً مدیر عامل یک دفتر خانوادگی به نام Claddagh Venture بود. از دیگر رهبران TVF می توان به بیل دریسکول، رئیس و مدیر عامل شرکت مدیریت کلیرواتر، و استیو گوردون، مدیر عامل سابق گوردون تراکینگ اشاره کرد.

نمونه کارها: TVF نزدیک به 20 سرمایه گذاری انجام داده است، از جمله هفت مورد در سال جاری. پورتفولیوی او شامل صنایع مختلفی می شود و شامل Copper Banking، BearTax، Proxi، Brightly، GiveInKind و Violett می شود.

کاهش: جویس در خبرنامه اخیر TVF نوشت: «ما در فرآیندهای داخلی خود برای سرمایه‌گذاری در شرکت‌هایی سخت‌گیر بوده‌ایم که معتقدیم می‌توانند در بازارهای آشفته زنده بمانند و ارزش بلندمدتی در اکوسیستم ما ایجاد کنند».

آخرین کلمه: جویس گفت که اکوسیستم استارتاپی در منطقه تاکوما در حال ظهور است، اما “سرمایه گرسنه است.” زیرساخت های موجود از طریق چندین فضای مشترک و پردیس تاکوما دانشگاه واشنگتن وجود دارد که استعدادهای تکنولوژیکی را تولید می کند. این منطقه همچنین قیمت مسکن پایین‌تری نسبت به سیاتل ارائه می‌دهد، که یک جاذبه بالقوه برای کارگران فناوری است که می‌خواهند در بحبوحه افزایش کار از راه دور در طول همه‌گیری، جابه‌جا شوند. TVF امیدوار است بتواند از این روندها استفاده کند و با کمک به گسترش شرکت‌های محلی و تأثیر مثبت بر جامعه بزرگتر، سرمایه را در اختیار شرکت‌های محلی قرار دهد.