صفحه نمایش اپل استودیو با تراشه A13 و 64 گیگابایت حافظه داخلی با iOS 15.4 عرضه می شود

صفحه نمایش اپل استودیو با تراشه A13 و 64 گیگابایت حافظه داخلی با iOS 15.4 عرضه می شود

هفته گذشته نمایشگر اپل را با هم دیدیم نمایش استودیو با سایز 27 اینچ و وضوح 5K ارائه شده است. شاید برای شما هم جالب باشد که این نمایشگر مجهز به دوربین و سیستم صوتی فضایی چه مشخصات سخت افزاری دارد؟ خوب، ناگفته نماند که نمایشگر اپل استودیو با تراشه A13 و 64 گیگابایت حافظه داخلی با iOS 15.4 عرضه می شود. به یک معنا، این آیفون 11 است!

صفحه نمایش اپل استودیو

Apple Display Studio از نظر سخت افزاری بیشتر از آنچه به نظر می رسد است. این سخت افزار جذاب دارای چیپست اپل A13 (استفاده شده در آیفون 11) به همراه 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی است که توسط iOS 15.4 کنترل می شود. ظاهرا در حال حاضر تنها 2 گیگابایت حافظه داخلی استفاده می شود، بنابراین فضای کافی برای ویژگی های جدید وجود دارد.

استودیو Display چیست که به چیپست نسبتاً قدرتمند تلفن هوشمند نیاز دارد؟ اکنون ویژگی Center-Stage را برای وب کم داخلی اجرا می کند. این ویژگی برای اولین بار در iPad منتشر شد. این ویژگی یک یا چند نفر را ردیابی می‌کند و تضمین می‌کند که در حین تماس‌های ویدیویی، حتی اگر بلند شوند و حرکت کنند، در وسط کادر قرار دارند.

به نظر می رسد دوربین مشکلاتی دارد، اما این مشکلات را می توان با یک به روز رسانی نرم افزار حل کرد. تراشه اپل A13 دارای یک ارائه دهنده اینترنت قدرتمند است. وب کم داخلی دارای یک لنز فوق عریض 122 درجه و یک سنسور 12 مگاپیکسلی است، بنابراین اکنون بسیار بهتر از یک وب کم لپ تاپ معمولی و حتی یک مک بوک است.

جالب اینجاست که نسل دوم Apple TV 4K از چیپست Apple A12 استفاده می کند، بنابراین Studio Display در واقع قدرتمندتر از آن است. این بدان معناست که Display Studio از نظر تئوری می تواند به عنوان یک Apple TV مستقل اجرا شود، اما اینکه آیا اپل می خواهد این کار را انجام دهد یا خیر، موضوع دیگری است.

نظر شما در مورد صفحه نمایش حرفه ای اپل چیست؟