• خانه
  • اخبار
  • صفحه عمودی و کامل صفحه اصلی اینستاگرام به زودی در دسترس خواهد بود

صفحه عمودی و کامل صفحه اصلی اینستاگرام به زودی در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
صفحه عمودی و کامل صفحه اصلی اینستاگرام به زودی در دسترس خواهد بود

اینستاگرام قصد دارد صفحه اصلی نمایش را به صورت عمودی و تمام صفحه به کاربران نشان دهد تا بتوانند به راحتی به ویدئوهای پلتفرم خود دسترسی داشته باشند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، تصویری که اینستاگرام به تازگی در تغییرات این شبکه اجتماعی معرفی کرده است، صفحه اصلی با فید عمودی است که از کل صفحه برای پخش ویدیو استفاده می شود. عناصر دیگری مانند نظرات و زیرنویس ها در اطراف تصویر و در بالا یا پایین وجود دارد.

اگر نمایش اینستاگرام را در یک صفحه کامل اجرا کنید، بسیار شبیه به تیک تاک خواهد بود. سین کیم، سخنگوی متا گفت: “اگر چنین تغییراتی ایجاد شود، نوار تاریخ همچنان در بالای صفحه خواهد بود و زمانی که پست ها در صفحه اصلی مشاهده می شوند، این نوار به تدریج ناپدید می شود تا کاربران بتوانند پست ها را به طور کامل مشاهده کنند. صفحه نمایش. “برای تماشا. در این میان رقابت اینستاگرام با تیک تاک شدید است. اینستاگرام پس از قابلیت فیلم کوتاه یا همان ریل های مشابه تیک تاک توانسته است کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. علاوه بر اینستاگرام، گوگل نیز رقابت با تیک تاک را آغاز کرده است. کمک از ویدئوهای کوتاه در یوتیوب.

آدام موذری نیز از طریق ویدیویی ویژگی جدید اینستاگرام را تایید کرد و نحوه عملکرد آن را توضیح داد. در این نمایش جدید علاوه بر فیلم ها، پشت با تصاویر ثابت نیز به صورت کامل نمایش داده می شود.