منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • صفحه اینستاگرام وزیر جدید ارتباطات مسدود شد

صفحه اینستاگرام وزیر جدید ارتباطات مسدود شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
صفحه اینستاگرام وزیر جدید ارتباطات مسدود شد

متاسفانه سابقه رفتار سلیقه ای در همه اصحاب رسانه و مراجع وجود دارد. ماجرای بستن حساب افکار مختلف ادامه دارد. چندی پیش صفحه اینستاگرام وزیر جدید ارتباطات مسدود شد. اما دلیل آن چیست؟

بستن صفحه جدید اینستاگرام وزیر ارتباطات

بزودی مهدی سالم رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که صفحه اینستاگرام آقای زارعپور (وزیر جدید ارتباطات) مسدود شده است. او نیز صفحه اینستاگرام آقای بهادری جهرمی را ببندید وی افزود که آنها سخنگویان حکومت بودند.

مهدی سالم در توییت خود نوشت:

«از ظهر امروز اینستاگرام وزیر ارتباطات آقای زارع پور برای @eisazarrpour غیر قابل دسترس است. از روز گذشته دسترسی به صفحه سخنگوی دولت آقای بهادر جهرمی توسط اینستاگرام مسدود شده است. “

می توانید تصویر این توییت را در اینجا ببینید:

بستن صفحه جدید اینستاگرام وزیر ارتباطات

بستن صفحه جدید اینستاگرام وزیر ارتباطات

اما دلیل بسته شدن صفحه اینستاگرام آقای زارع پور چیست؟

هنوز دلیل خاصی اعلام نشده است. با این حال، یک نکته وجود دارد که باید به آن توجه کرد. امروز صبح پس از پرتاب موفقیت آمیز «ماهواره نور 2زارع پور با انتشار پستی اینستاگرامی جزئیات این راه اندازی را اعلام کرد و این موفقیت را تبریک گفت.

پس از این پست، سایت وزیر هنوز در دسترس نیست.

وزیر ارتباطات در اینستاگرام خود نوشت:

امروز با همت جوانان متخصص و انقلابی این دیار در دستان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ماهواره نور 2 برای اولین بار در 500 با موفقیت بر روی دوش فرستاده بومی «قاصد» قرار گرفت. کیلومتر مدار.رئیس جمهور و تصویب اولین جلسه شورای عالی فضایی در دولت مردمی سنگفرش شده است. این موفقیت ارزشمند را به رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور، مردم سرافراز ایران، مجاهدان فرهیخته نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تمامی صاحب نظران و فعالان صنعت فضایی کشور تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

بستن صفحه اینستاگرام عیسی زارع پور - وزیر جدید ارتباطات

بستن صفحه اینستاگرام عیسی زارع پور – وزیر جدید ارتباطات

به راحتی می توان گفت که صفحه در حال بسته شدن است اینستاگرام ممکن است عیسی زارع پور (وزیر جدید ارتباطات) با محتوای این نشریه مرتبط باشد. در هر صورت نامگذاری سپاه و البته فضایی ایران می تواند گوشه ای از ذائقه شبکه اجتماعی آمریکایی متعلق به متا (فیس بوک) باشد.

نطر شما چی هست؟ به نظر شما «آزادی بیان» را برای نظرات مختلف در کجا می توان یافت؟ لایک کردن اینستاگرام شبکه اجتماعی آیا او حق چنین رفتاری را دارد؟