• خانه
  • اخبار
  • شیائومی 12 پرو مکس با صفحه نمایش بزرگ تا پایان سال 2022 در دسترس خواهد بود

شیائومی 12 پرو مکس با صفحه نمایش بزرگ تا پایان سال 2022 در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شیائومی 12 پرو مکس با صفحه نمایش بزرگ تا پایان سال 2022 در دسترس خواهد بود

شیائومی در حال بررسی توسعه بیشتر گوشی های پرچمدار خود است. گفته میشود که شیائومی 12 اس پرو این در دو نسخه با دو تراشه مختلف توسعه یافته است. با این حال، اکنون اعلام شده است که شیائومی 12 پرو مکس یکی از پرچمداران آینده این شرکت با صفحه نمایش بزرگ تا پایان سال 2022 خواهد بود.

شیائومی 12 پرو مکس در نیمه دوم سال جاری معرفی خواهد شد

آخر آذر بود شیائومی سری 12 معرفی شدند. این سری از گوشی های هوشمند جدیدترین پرچمداران این غول فناوری چینی هستند. اما می دانیم که شیائومی از قسمت پرچمداران راضی نیست و قصد دارد شیائومی 12 اولترا را معرفی کند. این گوشی هوشمند یک محصول درجه یک است و تمرکز ویژه ای روی دوربین خواهد داشت. ادعا می شود که این دستگاه از جدیدترین سنسور 50 مگاپیکسلی سونی استفاده خواهد کرد. و بسته دوربین آن با کمک لایکا توسعه خواهد یافت.

شیائومی 12 پرو مکس با صفحه نمایش بزرگ تا پایان سال 2022 در دسترس خواهد بود

شیائومی 12 پرو

با این حال، اکنون، Digital Chat Station پستی در Weibo منتشر کرده و مدعی است که در حال توسعه گوشی هوشمندی به نام Xiaomi 12 Pro Max است. منبع در حین جست و جو در یک نهاد گواهی چینی با شماره مدل و نام جدیدی مواجه شد. Digital Chat Station مدعی است که این گوشی هوشمند نسخه Max شیائومی 12 پرو خواهد بود. عنوان “Max” نشان می دهد که ما یک صفحه نمایش بزرگ خواهیم داشت. شیائومی 12 پرو اکنون دارای صفحه نمایش 6.73 اینچی است.

شیائومی 12 پرو مکس با صفحه نمایش بزرگ تا پایان سال 2022 در دسترس خواهد بود

انتظار می رود شیائومی 12 پرو مکس مشخصاتی مشابه با شیائومی 12 پرو داشته باشد. اما بعید به نظر می رسد که برخی از مشخصات این گوشی هوشمند (مانند ظرفیت دوربین یا باتری) با پرچمدار فعلی این شرکت متفاوت باشد. شیائومی 12 پرو دارای سه دوربین 50 مگاپیکسلی و باتری 4600 میلی آمپر ساعتی است. سایت اینترنتی GizChina این شرکت ادعا می کند که شیائومی 12 پرو مکس در نیمه دوم سال جاری وارد بازار چین خواهد شد.

7 اردیبهشت به مرحله تولید انبوه رسید

در خبری جداگانه شیائومی Mi 7 به مرحله تولید انبوه رسیده است. انتظار می رود این محصول به صفحه نمایش 1.56 اینچی AMOLED و GPS داخلی مجهز شود. ادعا می شود باتری این مچ هوشمند 250 میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد و صفحه نمایش آن وضوح 490 در 192 پیکسل خواهد داشت. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد مچ های هوشمند نسل بعدی شیائومی وجود ندارد. اما در عین حال ادعا می شود که Mi Band 7 در کنار شیائومی 12 اولترا معرفی خواهد شد.

شیائومی 12 اس پرو با تراشه 9000 در دست توسعه است

نظر شما چیه؟ آیا یک پرچمدار جدید با صفحه نمایش بزرگ می خواهید؟