• خانه
  • اخبار
  • شیائومی 12 اولترا به لطف همکاری با لایکا با حالت شب پیشرفته در دسترس خواهد بود

شیائومی 12 اولترا به لطف همکاری با لایکا با حالت شب پیشرفته در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شیائومی 12 اولترا به لطف همکاری با لایکا با حالت شب پیشرفته در دسترس خواهد بود

شیائومی روز گذشته رسما اعلام کرد که برای نسل بعدی گوشی های هوشمند پرچمدار خود به لایکا می پیوندد همکاری استراتژیک خواهد داشت. حال مدیر عامل این شرکت گفت که نتیجه همکاری با لایکا، عملکرد حالت شب پیشرفته در گوشی پرچمدار شیائومی 12 اولترا خواهد بود که با تمام مدل های فعلی متفاوت است.

حالت شب طولانی شیائومی 12 اولترا به لطف لایکا

لی جون، مدیرعامل و بنیانگذار شیائومی، در توییتر، که اکنون حذف شده است، جزئیات در مورد همکاری جدید خود با لایکا به اشتراک بگذارید. او گفت که تنها چند سال پیش، عکاسی از گوشی‌های هوشمند در نور کم فقط «تاریکی تاریکی» بود. اما اکنون بهبودهای زیادی در عملکرد کلی در شب وجود دارد. وی افزود که با مشارکت جدید شیائومی به مراحل جدیدی دست خواهد یافت. لی جون معتقد است که گوشی های هوشمند فعلی ماهیت واقعی شب را به تصویر نمی کشند و فقط صحنه های نور را روشن می کنند. اما این همکاری کمک می کند تا منظره در نور من دقیقاً شبیه واقعیت باشد، نه فقط نورپردازی کل صحنه و شباهت آن به نور روز.

حالت شب طولانی شیائومی 12 اولترا به لطف لایکا

حالت شب طولانی شیائومی 12 اولترا به لطف لایکا

این مقام ارشد گفت که مشارکت با لایکا به دلیل تجربه چندین ساله آنها انتخاب شده است. لایکا در جنبه های مختلف اپتیک، تصاویر، پردازش تصویر و حتی صنعت گوشی های هوشمند تجربه دارد. لی جون همچنین فاش کرد که اولین محصول مشترک طراحی شده که از تلاش‌های توسعه مشترک Xiaomi x Leica بهره می‌برد، در جولای 2022 عرضه خواهد شد.

به عبارت دیگر، نسل بعدی گوشی هوشمند پرچمدار این شرکت چینی که احتمالا شیائومی 12 اولترا مورد نظر است، به زودی با عملکرد دوربین بهبود یافته ارائه خواهد شد. جزئیات بیشتر در مورد این دستگاه در حال حاضر ناشناخته است. با این حال، می توان انتظار داشت که در هفته های آینده جزئیات بیشتری را بشنویم. این برند در حال همکاری نزدیک با لایکا است تا تجربه دوربین بهتری را در گوشی آینده خود ارائه دهد.

نظر شما در مورد ارائه حالت شب پیشرفته شیائومی 12 اولترا به لطف همکاری با لایکا چیست؟