• خانه
  • اخبار
  • شیائومی 12 اولترا با اسنپدراگون + Gen1 + در 10 می 1401 معرفی می شود.

شیائومی 12 اولترا با اسنپدراگون + Gen1 + در 10 می 1401 معرفی می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شیائومی 12 اولترا با اسنپدراگون + Gen1 + در 10 می 1401 معرفی می شود.

خانواده پرچمدار شیائومی 12 سال است که در بازار چین و البته برای بازار جهانی حضور دارند. مدل اولترا از این خانواده که مدل برتر است اما هنوز ارائه نشده و منتظر آن هستیم. امروز با رونمایی از پوستر، شاهد معرفی شیائومی 12 اولترا با اسنپدراگون + Gen1 + در 10 می 1401 هستیم.

شیائومی 12 اولترا

بالاترین پرچمدار شیائومی 12 اولترا شیائومی باید بهترین و بزرگترین تلاش در عملکرد تلفن همراه باشد. این دستگاه جایگزین می باشد شیائومی می 11 اولترا اتفاق می افتد. مدل های اولترا در خانواده محصولات شیائومی بر روی دوربین و بدون شک متمرکز شده اند 12 فوق العاده همین را خواهیم دید. متأسفانه، ما چیز زیادی در مورد مشخصات سخت افزاری دوربین شیائومی 12 اولترا نمی دانیم، اما باید شگفت زده شود و شاید حتی دوباره DxO را در بالای صفحه قرار دهد.

شیائومی 12 اولترا

شیائومی 12 اولترا

در زیر پوستر فاش شده، اطلاعاتی در مورد تراشه و تاریخ عرضه Xiaomi 12 Ultra مشاهده می کنیم. این پوستر به زبان چینی است و مطمئنا تاریخ ارائه آن در چین را اعلام می کند. برای درک بهتر این پوستر به صورت ماشینی به انگلیسی ترجمه شده است و می توانید تصویر آن را در بالا مشاهده کنید.

تراشه اصلاح شده نسل اول اسنپدراگون 8 که دارای علامت مثبت (+) در انتهای نام خود است، باید در قلب Xioami 12 Ultra استفاده شود. اسنپدراگون 8 نسل 1 پلاس تراشه جدید کوالکام است که سازنده آن از سامسونگ به TSMC جایگزین می کند و امیدواریم مشکلات حرارتی آن حل شود. ما انتظار تغییرات اساسی در این تراشه را نداریم و باید بیشتر روی بهبودها تمرکز کنیم، بهبودهایی که در صورت وقوع، باز هم شاهد پیشرفت های قابل توجهی در تجربه کاربری خواهیم بود.

معرفی شیائومی 12 اولترا در چین برای 20 اردیبهشت 1401 برنامه ریزی شده است و این مراسم در ساعت 19:30 به وقت محلی (16:00 به وقت تهران) برگزار می شود.

چه انتظاری دارید؟ آیا منتظر پرچمدار شیائومی اولترا 2022 هستید؟ به نظر شما می تواند در برابر رقابت مقاومت کند؟