منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • شیائومی 12 اولترا از باتری 4900 میلی آمپر ساعتی و شارژر 120 واتی استفاده می کند.

شیائومی 12 اولترا از باتری 4900 میلی آمپر ساعتی و شارژر 120 واتی استفاده می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

طبق اخبار جدید، منابع گفته می شود پرچمدار جدید شیائومی با باتری 4900 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود و از شارژر 120 واتی پشتیبانی می کند. از آنجایی که هیچ یک از پرچمداران شیائومی در حال حاضر موجود نیستند، آنها معتقدند که این پرچمدار ممکن است همان شیائومی 12 اولترا باشد. اوایل امروز، وبلاگ نویس مشهور چینی برخی از پارامترهای گوشی هوشمند پرچمدار جدید شیائومی را فاش کرد.

همچنین نشان می دهد که مانند شیائومی 12 پرو، این پرچمدار جدید شیائومی از باتری تک سلولی استفاده می کند. با این حال، Xiaomi 12 Ultra ظرفیت باتری بیشتری دارد و در تئوری عمر باتری بیشتری دارد. به یاد داشته باشید که شیائومی 12 پرو با ظرفیت باتری 4600 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود. اما سال گذشته همین روند برای باتری های بزرگتر برای Xiaomi 11 و Xiaomi 11 Ultra وجود داشت. بنابراین در سری جدید پرچمداران شیائومی، این انتخاب نیز منطقی به نظر می رسد.

شیائومی 11 اولترا

بر اساس این گزارش، یکی از مهم ترین ویژگی های شیائومی 12 اولترا باتری 4900 میلی آمپر ساعتی با فناوری باتری تک سلولی است. همانطور که همه می دانیم، شیائومی برای Xiaomi 12 Pro آن را روی تراشه شارژ می کند اضافه ولتاژ P1 مجهز بودن. شیائومی 12 پرو با کمک تراشه Surge P1 به شارژ سریع 120 واتی دست یافته است. این یک فناوری شارژ سریع قدرتمند است که قبلا برای باتری های تک سلولی غیرممکن بود.

مزایای باتری تک سلولی چیست؟

مهمترین مزیت باتری های تک سلولی نسبت به باتری های دو سلولی این است که می توانند فضای کمتری را اشغال کنند. این امر فضای بیشتری را برای سایر اجزای گوشی هوشمند فراهم می کند. همچنین ظرفیت بیشتری در اندازه های مساوی نسبت به باتری های دو سلولی دارند و از مزایای بیشتری در کنترل سایز بدنه برخوردارند. بنابراین اکنون پرچمدار جدید شیائومی از راه حل تک سلولی استفاده می کند. و این بدان معناست که این پرچمدار می تواند از تراشه باشد اضافه ولتاژ P1 شیائومی نیز استفاده می کند.

معرفی شیائومی 12 پرو و ​​شیائومی 12: پرچمداران قدرتمند و دوربین محور!

تراشه اضافه ولتاژ P1 شارژر 120 واتی شیائومی 12 پرو این امکان را فراهم می کند

در مورد Xiaomi Surge P1، نایب رئیس کمیته فنی گروه شیائومی گفت که هر چه ظرفیت باتری بیشتر باشد، شارژ سریع آن نیز سخت تر می شود. مهندسان شیائومی همچنان به نوآوری و دستیابی به بهترین تعادل در سه بعد عملکرد شارژ، عمر باتری و ضخامت بدنه ادامه می دهند. آنها همچنین به شکستن رکورد شارژ در صنعت ادامه خواهند داد و زمان شارژ کابلی را برای اولین بار به حدود 10 دقیقه خواهند رساند. حتی این موفقیت برای شیائومی پایان نیست، بلکه یک نقطه شروع جدید است.

این شرکت ادعا می کند که Xiaomi Surge P1 به باتری تک سلولی با پشتیبانی از شارژر 120 واتی اجازه می دهد در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل داده شود. برای مثال شارژ کامل باتری 4600 میلی آمپر ساعتی شیائومی 12 پرو تنها 18 دقیقه زمان می برد. شیائومی ادعا می کند که مفهوم شارژ تک سلولی 120 واتی برای اولین بار در صنعت توسط گوشی های پرچمدار شیائومی معرفی شده است. همچنین اولین شرکتی است که سیستم باتری 120 واتی 5C مبتنی بر گرافن را معرفی کرده است.

نظر شما در مورد ظرفیت باتری 4900 میلی آمپر ساعتی و شارژر 120 واتی شیائومی 12 اولترا چیست؟ به نظر شما این ارقام برای جدیدترین پرچمدار شیائومی قابل قبول هستند؟