• خانه
  • اخبار
  • شیائومی میکس فولد 2 احتمالا اولین گوشی تاشو 360 درجه خواهد بود.

شیائومی میکس فولد 2 احتمالا اولین گوشی تاشو 360 درجه خواهد بود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شیائومی میکس فولد 2 احتمالا اولین گوشی تاشو 360 درجه خواهد بود.

حدود یک سال پس از عرضه اولین گوشی هوشمند شیائومی، تماس گرفت Mi Mix Foldحالا در آستانه عرضه نسل دوم این دستگاه که احتمالا Mix Fold 2 نام دارد، اطلاعیه های هیجان انگیزی درباره تجهیزات این گوشی با طراحی 360 درجه با استفاده از فناوری لولای پیشرفته آن به گوش می رسد.

فرم طراحی جدید شیائومی Mix Fold 2

شیائومی یکی از اولین تولیدکنندگان تلفن همراه بود که گوشی تاشو عرضه کرد. با این حال، قبل از عرضه MIX Fold در سال گذشته، چندین کیس دیگر از هواوی، سامسونگ و موتورولا وارد بازار شده بود. با این حال، مدت ها در مورد این مدل صحبت می شد و سرانجام سال گذشته به طور رسمی معرفی شد. حالا جانشین این گوشی با نام Xiaomi MIX Fold 2 اخیراً مطرح شده است.

امروز یکی از مکاشفه ها در شبکه اجتماعی Weibo اطلاعاتی در مورد Xiaomi Mix Fold 2 به صورت کد l18 یافت شد. این کد در واقع به اسم رمز نسل جدید پرچمدار تاشو شیائومی اشاره دارد. همچنین این شخص بر اساس محتویات کدهای فاش شده ادعا می کند که این گوشی از پشتیبانی پشتیبانی می کند. در این صورت، شیائومی اولین شرکتی خواهد بود که گوشی هوشمندی با نمایشگر تاشو 360 درجه معکوس عرضه می کند. با این حال، ما در حال حاضر اطلاعاتی نداریم که آیا این سازنده چینی می تواند این فناوری را در آینده نزدیک تکمیل کند یا خیر.

فرم طراحی جدید شیائومی Mix Fold 2

فرم طراحی جدید شیائومی Mix Fold 2

نسل اول Xiaomi MIX Fold با تعدادی فناوری نوآورانه مانند لنزهای مایع در دسترس است. برای درک معنای این فناوری، اجازه دهید آن را با یک لنز سنتی مقایسه کنیم. هنگام عکاسی از تصاویر ماکرو، حرکت عنصر در لنز افزایش می یابد. علاوه بر این، الزامات زیادی در مورد اندازه ماژول حالت جامد وجود دارد، محدود کردن طراحی موتور دشوار است و امکان عکاسی تله فوتو و ماکرو با برش دیجیتال و بزرگنمایی بعدی وجود دارد. لنز مایع شیائومی همه این مشکلات را درمان می کند.

همچنین باید درک کنیم که این اولین تلاش شیائومی برای عرضه یک گوشی هوشمند با پوسته تاشو بود. علاوه بر این، می توان مواردی از هواوی و سامسونگ را یادآور شد که به دلیل مشکلات پایداری دستگاه، مدت ها نمی توانستند اولین گوشی هوشمند خود را با گوشی تاشو به ترتیب با نام های Huawei Mate X و Galaxy Z Fold عرضه کنند. اما هیچ یک از این شرکت ها در جایی که هستند متوقف نخواهند شد و همین امر در مورد گوشی تاشوی نسل دوم شیائومی نیز صدق می کند.

نظر شما در مورد امکان استفاده از گوشی تاشو Xiaomi Mix Fold 2 با فناوری لولای 360 درجه چیست؟