• خانه
  • اخبار
  • شیائومی عینک آفتابی Pilota با UV400 و قیمت 132 دلار را در چین معرفی کرد.

شیائومی عینک آفتابی Pilota با UV400 و قیمت 132 دلار را در چین معرفی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شیائومی عینک آفتابی Pilota با UV400 و قیمت 132 دلار را در چین معرفی کرد.

از آنجایی که کشورهای سراسر جهان به آرامی اوج اپیدمی تاج را پشت سر می گذارند و با نزدیک شدن به تعطیلات تابستانی، اکنون زمان بسیار خوبی برای برنامه ریزی برخی از این تعطیلات در این فصل پس از دو سال انزوا است. در همین حال، شیائومی به تازگی عینک آفتابی جدیدی به نام Pilota را در چین معرفی کرده است که می تواند برای محیط های حساس به ویژه در زیر نور مستقیم خورشید بسیار مفید باشد.

عینک آفتابی شیائومی Pilota

عینک آفتابی خلبان، جدیدترین عینک شیائومی است که طراحی آن از “اسکای” الهام گرفته شده است. همانطور که از نام آن پیداست، عینک آفتابی Pilota دارای همان ویژگی های طراحی عینک آفتابی است که معمولاً توسط خلبانان استفاده می شود. با این حال، مدل شیائومی بسیار نازکتر از عینک آفتابی حرفه ای مورد استفاده خلبانان است.

شیائومی از این طراحی پیروی می کند زیرا مد پایلوت از قرن بیستم تا بیست و یکم به دلیل طراحی مداوم خود تغییر زیادی کرده است و این برند قصد دارد یک تجربه مد جدید و منحصر به فرد را برای عموم مردم ارائه دهد.

عینک آفتابی شیائومی Pilota

عینک آفتابی شیائومی Pilota

با وجود مشخصات باریک، مشتریان نیازی به نگرانی در مورد دوام این عینک آفتابی ندارند. زیرا Pilota از یک قاب آلومینیومی سبک و با کیفیت بالا ساخته شده است. به گفته شیائومی، عینک آفتابی باید با راحتی کاربر و دوام بالا طراحی شود.

عنصر بعدی عدسی عینک Pilota است. این عینک آفتابی مجهز به لنزهای پلاریزه نایلونی پیشرو در صنعت ساخت آلمان است. این لنزها دارای چندین خاصیت شکست نور هستند، مانند محافظت از UV400، که می تواند به محافظت از چشمان شما در برابر اشعه های مضر UV خورشید به جای عینک آفتابی معمولی کمک کند.

علاوه بر این، لنزها با یک لایه نازک از رنگ محافظ شفاف پوشانده شده اند که به مقاومت بیشتر عینک آفتابی در برابر عرق، اثر انگشت، روغن و سایر مایعات چسبناک ناخواسته روی لنزهای شما کمک می کند.

عینک آفتابی Pilota به صورت رسمی در دو رنگ مشکی و آبی موجود است و اکنون می توانید این محصول را در چین تنها با قیمت 199 RMB (132 دلار) خریداری کنید.

نظر شما در مورد عینک آفتابی شیائومی Pilota و طراحی آن چیست؟