• خانه
  • اخبار
  • شیائومی در حال توسعه MIUI 13.5 است. ویژگی ها و نشان ترنجی را ببینید

شیائومی در حال توسعه MIUI 13.5 است. ویژگی ها و نشان ترنجی را ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شیائومی در حال توسعه MIUI 13.5 است. ویژگی ها و نشان ترنجی را ببینید

سه ماه پیش، MIUI 13 به تدریج به دستگاه های شیائومی رسید. اکنون زمان توسعه یک نسخه به روز شده، MIUI 13.5 است. ظاهرا شیائومی فعلا قصد ندارد نسخه بعدی را مستقیماً ارائه کند و مانند سال گذشته در حال بررسی نسخه ای با اشکالات و بهبودهای جزئی است. پیش از این، منطقی بود که فرض کنیم نسخه جدیدی از پوسته در حال کار است و شماره سریال بعدی آن 14 است. اما به نظر می رسد شیائومی MIUI 14 را نیز با کمی تاخیر ارائه کند.

شیائومی در حال توسعه MIUI 13.5 است.  ویژگی ها و نشان ترنجی را ببینید

لوگوی رسمی MIUI 13.5

لوگوی رسمی MIUI 13.5 را ببینید

شیائومی به جای انتشار نسخه کامل رابط کاربری خود، MIUI 13.5 را با فرآیند اشکال زدایی موقت مجدداً راه اندازی می کند. MIUI 13 و زمان بیشتری را برای توسعه MIUI 14 صرف کنید. واضح است که کار بر روی MIUI 13.5 در حال انجام است و لوگوی آن آماده است. منبع این تصویر در وب سایت شیائومی منتشر شده است. مجله حتی آن را با لوگوی MIUI 13 مقایسه کرد و به تغییر در طرح رنگ و ظاهر شماره 3 اشاره کرد.

تغییرات در لوگوی MIUI 13.5

ما اطلاعات کمی در مورد خود MIUI 13.5 داریم. به گفته منابع، توسعه دهندگان در این نسخه به سادگی و راحتی کار با دستگاه با یک دست توجه ویژه ای خواهند داشت. به ویژه، آنها مکان پنجره های برنامه های کاربردی شناور را تغییر می دهند. اگر تجربه استفاده از رابط کاربری شیائومی را دارید، احتمالاً می‌دانید که این ویژگی از قبل در گوشه سمت راست بالای صفحه پنهان شده است. اما اکنون در این نسخه در مرکز صفحه نمایش ظاهر می شوند، بنابراین می توانید بدون لمس بالای صفحه، آنها را کنترل کنید. منوی نرخ تازه سازی، نمایشگر پنجره شناور و فونت های بازطراحی شده در رابط دوربین.

رابط کاربری شیائومی MIUI 13 با بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی معرفی شد

همه اینها به خوبی نشان از عدم تغییرات عمده و جدی دارد. در واقع، MIUI 13.5 فقط تمیزتر، دقیق تر می شود و همچنین روی ثبات، عملکرد روان و بهینه سازی کار می کند. اما همه این تغییرات ظاهر بیشتری خواهند داشت. این شرکت همچنین ممکن است از توزیع MIUI 13.5 در دستگاه های اندروید 11 خودداری کند.

اندروید 13 نیز در راه است

تا چند هفته دیگر گوگل در کنفرانس سالانه Google I/O خود از نسخه جدید اندروید به نام اندروید ۱۳ رونمایی خواهد کرد. بسیاری از گوشی های هوشمند شیائومی نیز واجد شرایط این نسخه خواهند بود.

اولین نسخه‌های Developer Preview تا چند هفته دیگر در گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل در دسترس خواهند بود. اما هنوز با ارائه نسخه پایدار فاصله داریم. پس از غول آمریکایی، باید اولین نسخه های بتا اندروید 13 را در گوشی های هوشمند پیکسل خود در دسترس عموم قرار دهد و سایر سازندگان نیز باید دستگاه های خود را تطبیق دهند.

آیا تجربه استفاده از رابط کاربری شیائومی را داشته اید؟ حتما با ما و کاربران عزیز به اشتراک بگذارید. روند به روز رسانی شیائومی را چگونه ارزیابی می کنید؟