• خانه
  • اخبار
  • شیائومی به اتهام این شرکت مبنی بر دستکاری عملکرد گوشی های موجود در بنچمارک پاسخ داده است.

شیائومی به اتهام این شرکت مبنی بر دستکاری عملکرد گوشی های موجود در بنچمارک پاسخ داده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شیائومی به اتهام این شرکت مبنی بر دستکاری عملکرد گوشی های موجود در بنچمارک پاسخ داده است.

شیائومی پس از انتشار خبر دستکاری گوشی های این شرکت برای کسب امتیاز بیشتر در بنچمارک واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، خبر تقلب در عملکرد گوشی های شیائومی در اپلیکیشن های مرجع، این شرکت را به انتشار رسمی توضیحی برانگیخته است. به نظر نمی رسد شیائومی تنها متهم به دستکاری گوشی هایش باشد و برندهای دیگر نیز همین کار را انجام می دهند. این شرکت تنها یکی از برندهایی است که برای کسب امتیاز بیشتر، عملکرد محصولات خود را دستکاری کرده است.

پیش از آنکه خبری مبنی بر دستکاری گوشی های شیائومی از جمله پرچمدار شرکت شیائومی می 11 منتشر شود که در آن یکی از توسعه دهندگان گیک بنچ اعلام کرده بود که این گوشی تنها در تست بنچمارک می تواند نتیجه بالاتری بگیرد. این خبر از سوی شیائومی تایید می‌شود: «در حال حاضر گوشی‌های شیائومی عملکرد متفاوتی در سطوح مختلف دارند. این شرکت در بیانیه ای در مورد تعادل بین مصرف باتری و قدرت سخت افزاری گفت: برای دستیابی به یک تجربه بهینه از استراتژی های کنترل دما استفاده شده است. این تم در برنامه های کاربردی سنگین و در استفاده طولانی مدت استفاده خواهد شد. در واقع، این گوشی ها سه سطح عملکرد را برای متعادل کردن عملکرد و بهره وری انرژی به مصرف کنندگان ارائه می دهند. در این سیستم تعادل از عواملی مانند مصرف انرژی، سطح قابل قبول بهره وری و حرارت کنترل شده استفاده می شود.

با وجود توضیحات شیائومی، عملکرد آن در بنچمارک ها کمی عجیب به نظر می رسد. می توان فهمید که عملکرد این گوشی ها در استفاده طولانی مدت از بازی ها محدود است اما در اپلیکیشن هایی مانند بنچمارک به دلیل زمان کمتر محدودیت های کمتری وجود خواهد داشت.