منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • شکایت انبوه سامسونگ از سرویس بهینه سازی بازی

شکایت انبوه سامسونگ از سرویس بهینه سازی بازی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شکایت انبوه سامسونگ از سرویس بهینه سازی بازی

سرویس بهینه سازی بازی برای گوشی های سامسونگ گلکسی اس باعث کاهش عملکرد این گوشی ها شده است. این امر باعث شد گروهی از مصرف کنندگان شکایت گسترده ای علیه این شرکت کره ای ارائه کنند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، برخی از کاربران طی آزمایش های مختلف دریافته اند که سامسونگ بسیاری از اپلیکیشن های محبوب را در گوشی های پیشرو که هدفشان حفظ عمر باتری یا گرم شدن بیش از حد گوشی در حین استفاده زیاد است را محدود می کند. این باعث حذف چهار نسل گذشته گوشی های سرعت گلکسی از لیست توسعه دهندگان معیار شده است. علاوه بر این، بسیاری از کاربران این مشکل را در مدل های قدیمی گزارش می دهند. سامسونگ بعداً در پاسخ به این اعتراض گفت که سرویس بهینه‌سازی بازی به دستگاه‌های گلکسی کمک می‌کند بهتر کار کنند و عمر باتری را برای بهبود تجربه کاربر متعادل کنند.

به نظر می رسد با توجه به پاسخ های سامسونگ به سرویس بهینه سازی بازی ها، عمدا این بازی های محبوب را محدود کرده است. البته این تنها مشکل سامسونگ نیست. یک روزنامه محلی نیز شکایتی انبوه در مورد عملکرد گوشی های سامسونگ منتشر کرد که طی آن چندین صاحب گلکسی اس 22 از عملکرد این گوشی ناراضی بودند و برای هر کدام 245 دلار غرامت طلب کردند.

افزایش اخیر قدرت گوشی‌های هوشمند بر سیستم خنک‌کننده آن‌ها، شرکت‌هایی مانند Razer را بر آن داشته است که به دنبال ساخت فن‌های RGB جداگانه برای اتصال به تلفن باشند. Nubia همچنین در تلاش است تا فن‌های کوچکی را طراحی کند تا در تلفن‌های هوشمند ادغام شود تا از بالاترین سطح عملکرد پایدار تراشه اطمینان حاصل کند. این اقدام سامسونگ تنها با حفظ پایداری گوشی و آسیب نرساندن به عناصر داخلی در اثر حرارت زیاد قابل توجیه است. اما به نظر می رسد که این مشکل باید قبل یا در زمان معرفی گوشی های جدید برای طرفداران توضیح داده می شد.