• خانه
  • اخبار
  • شهردار سیاتل نگران از دست دادن درآمد مالیاتی شهر به دلیل دورکاری است

شهردار سیاتل نگران از دست دادن درآمد مالیاتی شهر به دلیل دورکاری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شهردار سیاتل نگران از دست دادن درآمد مالیاتی شهر به دلیل دورکاری است

شهردار سیاتل نگران از دست دادن درآمد مالیاتی شهر به دلیل دورکاری است
بروس هارل شهردار سیاتل در روز اول اجلاس brooztechnology در بلوک 41 سیاتل سخنرانی می کند. (عکس از brooztechnology/Dan DeLong)

شرکت‌های فناوری به دنبال فضای اداری جدید فراتر از سیاتل هستند و این همه‌گیری به کارفرمایان بیشتری اجازه می‌دهد تا از راه دور کار کنند. هر دو روند باعث نگرانی رهبران دولت در شهر زمرد شده است.

بروس هارل، شهردار سیاتل، در جلسه افتتاحیه اجلاس brooztechnology در روز پنجشنبه، گفت که نگران تأثیر افرادی است که از خانه کار می کنند بر مشاغل خرده فروشی شهر و از دست دادن بالقوه درآمد مالیاتی.

هارل گفت: “من سعی می کنم کارفرمایان را تشویق کنم تا مردم را به عقب برگردانند، تا انرژی و هم افزایی مورد نیاز ما را توسعه دهند.” اما واقعیت این است که هرگز روزهای خوش گذشته که همه در مرکز شهر کار می کنند، وجود نخواهد داشت.

پیشنهاد بودجه 2023-2024 هارل که هفته گذشته منتشر شد، گفت که بخش فناوری “نیروی محرکه رشد اقتصاد منطقه ای است”، به طور خاص به دفاتر آمازون و مایکروسافت در منطقه و همچنین دفاتر مهندسی اپل اشاره کرد. Google. (الفبا) و فیس بوک (متا).

با این حال، بودجه همچنین چالش‌های پیش روی ادامه گسترش شهر به عنوان یک مرکز فناوری را تشخیص می‌دهد.

بودجه هارل خاطرنشان می کند که مدل کار از خانه «به نظر می رسد که الگوهای اشتغال حداقل برای برخی از صنایع به طور دائمی تغییر کرده است. نیروی کار در مرکز شهر سیاتل حدود 40 درصد از سطوح قبل از همه گیری آن است، و بودجه تأیید می کند که بازگشت به دفتر سنتی پنج روزه “برای بسیاری بعید به نظر می رسد”.

سند بودجه می افزاید: «تردد نیروی کار کمتر منجر به تقاضای کمتر در طول روز برای رستوران ها، خرده فروشان و سایر مشاغل مرکز شهر خواهد شد». در عین حال، کارمندان کم‌بازده که در شهر کار می‌کنند، رشد فعالیت‌های اقتصادی مشمول مالیات را که از جریان‌های درآمدی مانند مالیات مشاغل و مشاغل و مالیات حقوق و دستمزد Jumpstart حمایت می‌کند، کاهش می‌دهد یا حداقل کند می‌کند.»

پیشنهاد بودجه همچنین به شرکت هایی اشاره می کند که به دنبال فضای اداری در جای دیگری هستند.

آمازون بزرگترین نمونه از این روند است. پس از یک سری درگیری‌های سیاسی برجسته بر سر تلاش‌های شهر برای افزایش مالیات شرکت‌ها برای تامین مالی خدمات انسانی، غول فناوری رشد خود را در منطقه سیاتل به نزدیکی Bellevue، واشنگتن منتقل کرد، در حالی که این شرکت دفتر مرکزی دومی را می‌سازد که به آن نیز معروف است. HQ2، در آرلینگتون، ویرجینیا.

این پیشنهاد خاطرنشان می‌کند: «اینکه آیا شهر سیاتل کانون رشد منطقه‌ای برای بخش فناوری باقی می‌ماند یا خیر، نقطه‌ای از عدم قطعیت در آینده است». “چند نفر از کارفرمایان بزرگ منطقه در حال انجام سرمایه گذاری های سرمایه ای در تاسیسات اداری در سایر نقاط منطقه هستند و این می تواند تغییری در جایی که رشد در سال های آینده متمرکز خواهد شد.”

در بلندمدت، کارشناسان املاک و مستغلات می گویند یک خطر دیگر وجود دارد: این احتمال وجود دارد که مالکان ممکن است به ارزیابی مالیات خود اعتراض کنند، زیرا ساختمان های آنها اشغال کمتری دارد و در نتیجه درآمد اجاره کمتری دارد، که می تواند حتی از B&O و حقوق و دستمزد به شهرداری ها آسیب بیشتری بزند. مالیات.

هارل گفت که شهر در تلاش است تا دریابد که چگونه مردم را تشویق کند که در این دوره جدید از کار ترکیبی به مرکز شهر بیایند.

او گفت: “من نمی توانم به مردم بگویم که به مرکز شهر بیایند، مگر اینکه چیزی وجود داشته باشد که آنها را به آنجا برساند.”

مطالب مرتبط: بروس هارل، شهردار سیاتل، می گوید که شهر هنوز موجو دارد، از رهبران فناوری می خواهد که درگیر شوند