• خانه
  • اخبار
  • شرکت هواپیمایی استرالیا NTAS 20 هواپیمای الکتریکی آلیس را به Eviation سفارش می دهد

شرکت هواپیمایی استرالیا NTAS 20 هواپیمای الکتریکی آلیس را به Eviation سفارش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت هواپیمایی استرالیا NTAS 20 هواپیمای الکتریکی آلیس را به Eviation سفارش می دهد

شرکت هواپیمایی استرالیا NTAS 20 هواپیمای الکتریکی آلیس را به Eviation سفارش می دهد
کانسپت یک هنرمند هواپیمای آلیس شرکت Eviation را در حال پرواز بر فراز استرالیا نشان می دهد. (تصویرسازی توسط Eviation)

درست است که 20 هواپیمای تمام الکتریکی آلیس Eviation قرار است در آلیس اسپرینگز مستقر شوند. این نتیجه توافق شرکت مستقر در آرلینگتون در واشنگتن با خدمات هوایی منطقه شمالی است، یک شرکت هواپیمایی برنامه‌ریزی شده و اپراتور چارتر که مقر آن در شهری است که به عنوان پایتخت دورافتاده استرالیا شناخته می‌شود.

ایان شییر، مدیر اجرایی NTAS امروز در بیانیه‌ای خبری گفت: «استرالیا به دلیل مناظر خیره‌کننده‌اش در سراسر جهان شناخته شده است و استفاده از فناوری‌های بدون کربن برای حفظ محیط زیست برای نسل‌های آینده ضروری است». هواپیما را بدست آورد هواپیمای تمام الکتریکی آلیس Eviation ما را قادر می‌سازد تا مسیری پایدار را برای اتصال جوامع در سراسر کشور ترسیم کنیم.

آلیس برای پروازهای بین 150 تا 250 مایل طراحی شده است – که با پارامترهای بسیاری از پروازهای NTAS مطابقت دارد. Scheier گفت که هوانوردی الکتریکی به شرکت او اجازه می دهد تا “پروازهای مسافری و باری مقرون به صرفه و راحت در سراسر صحرا” را ارائه دهد.

شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

مدتی طول می کشد تا NTAS هواپیمای خود را دریافت کند. Eviation اولین آزمایش پرواز خود را از نمونه اولیه Alice در سپتامبر در Moses Lake، واشنگتن انجام داد و انتظار نمی‌رود که این شرکت تا سال 2027 یا پس از آن تحویل را آغاز کند. چندین اپراتور هواپیمای دیگر – از جمله DHL Express، Cape Air، GlobalX و Evia Aero آلمان – قبلاً سفارش داده اند.