• خانه
  • اخبار
  • شرکت های فناوری در حال حاضر سیاست های منابع انسانی خود را در پاسخ به تصمیم قابل توجه Rowe علیه وید تغییر می دهند

شرکت های فناوری در حال حاضر سیاست های منابع انسانی خود را در پاسخ به تصمیم قابل توجه Rowe علیه وید تغییر می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت های فناوری در حال حاضر سیاست های منابع انسانی خود را در پاسخ به تصمیم قابل توجه Rowe علیه وید تغییر می دهند

شرکت های فناوری در حال حاضر سیاست های منابع انسانی خود را در پاسخ به تصمیم قابل توجه Rowe علیه وید تغییر می دهند
(تصویر بزرگ)

پس از لغو تاریخی وید توسط Roe توسط دادگاه عالی ایالات متحده در روز جمعه، شرکت های فناوری مزایای جدیدی را اضافه می کنند که هزینه های سفر را برای کارکنانی که مجبور به سفر به ایالت دیگر برای دریافت مراقبت های سقط جنین هستند، پوشش می دهند.

هدفصفحه هوشمند و تویلیو از جمله شرکت هایی هستند که در پاسخ به تصمیم مهم برای لغو حق سقط جنین، سیاست های منابع انسانی خود را تغییر می دهند.

“فرهنگ ما ریشه در احترام و فرصت برای همه دارد، و به این ترتیب، طرح بیمه کارکنان ما سقط جنین را به عنوان یک روش پزشکی پوشش می دهد، و اکنون همچنین هزینه های سفر را که اگر کارمند مجبور باشد به خارج از کشور خود سفر کند، بازپرداخت می کند. سخنگوی غول نرم‌افزار سازمانی مستقر در سیاتل Smartsheet در بیانیه‌ای که با brooztechnology به اشتراک گذاشته شد، گفت.

متا، که بیش از 7000 نفر در منطقه سیاتل استخدام می کند، بیانیه مشابهی صادر کرد: “ما قصد داریم هزینه های سفر را تا حد مجاز توسط قانون برای کارمندانی که برای دسترسی به مراقبت های بهداشتی در خارج از ایالت به آنها نیاز دارند، بازپرداخت کنیم. و خدمات باروری با توجه به پیچیدگی‌های قانونی، در حال تصمیم‌گیری برای بهترین روش برای انجام این کار هستیم.»

در اوایل سال جاری، شرکت‌های فناوری مانند Yelp و Glowforge در پاسخ به قوانین تصویب شده در ایالت‌ها مبنی بر ممنوعیت روش‌های سقط جنین، پوشش هزینه‌های مشابه را آغاز کرده بودند.

Mikaela Keener، مدیر اجرایی Seattle Reverb، یک شرکت مشاوره منابع انسانی، گفت که ارائه چنین مزایایی برای شرکت‌ها کلیدی است زیرا آنها همچنان به تلاش برای جذب استعدادهای فناوری ادامه می‌دهند.

Keener گفت: “باهوش ترین کارفرمایان این موضوع را تا حد امکان با جزئیات پوشش خواهند داد.”

کینر همچنین به شرکت ها توصیه کرد که از حریم خصوصی کارمندان خود محافظت کنند و مزایای مرتبط با سقط جنین را بی اعتبار کنند.

او می‌گوید: «گاهی اوقات مزایا می‌تواند همراه با انگ باشد و سپس مردم از آن استفاده نمی‌کنند. این مهم است که مطمئن شوید مردم احساس راحتی و اعتماد به نفس می کنند تا از مزایای آن مانند دیگران استفاده کنند.

CNBC گزارش داد که حفاظت از حریم خصوصی متقاضیان سقط جنین چیزی است که شرکت های فناوری ممکن است نیاز داشته باشند نه تنها به کارمندان بلکه به کاربران خود نیز توجه کنند. بنیاد Electronic Frontier در بیانیه ای در ماه گذشته گفت: برخی از کارشناسان حقوقی می گویند ممکن است برای شرکت ها احضاریه هایی برای تاریخچه جستجوی کاربر و داده هایی صادر شود که می تواند برای پیگرد قانونی متقاضیان سقط جنین، ارائه دهندگان و دستیاران مورد استفاده قرار گیرد.

EFF نوشت: “آنها همچنین می توانند انتظار فشار برای کنترل تهاجمی استفاده از خدمات خود را برای ارائه اطلاعاتی داشته باشند که می تواند در بسیاری از کشورها به عنوان تسهیل کننده جرم طبقه بندی شود.” موضع شما در مورد حقوق باروری هر چه باشد، این یک چشم انداز ترسناک برای محرمانه بودن داده ها و بیان آنلاین است.

بسیاری از رهبران فناوری حکم دادگاه عالی را بیان کردند.

جف لاوسون، مدیرعامل Twilio در پستی در لینکدین گفت: «این یک روز سیاه در تاریخ ملت ما است. «حذف این حقوق اولیه انسانی به طور نامتناسبی بر آسیب پذیرترین زنان در سراسر کشور تأثیر می گذارد. هم من و هم تویلیو از حق انتخاب هر زن حمایت می کنیم.