• خانه
  • اخبار
  • شرکت نرم افزاری Highspot 10 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد

شرکت نرم افزاری Highspot 10 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت نرم افزاری Highspot 10 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد

شرکت نرم افزاری Highspot 10 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد
(Highspot Photo/David Kennedy)

Highspot حدود 100 کارمند یا 10 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند و به آخرین شرکت سیاتل با بودجه خوبی تبدیل می شود که در پاسخ به عدم اطمینان اقتصادی مشاغل خود را کاهش می دهد.

مدیرعامل Highspot Robert Wahbe در بیانیه‌ای گفت: «ما باید با واقعیت اقتصادی روبرو شویم و تعداد کارمندان را کاهش دهیم تا شرکت خود را کارآمدتر اداره کنیم و در عین حال به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های استراتژیک مانند هوش مصنوعی، نوآوری محصول و گسترش جهانی ادامه دهیم.»

سخنگوی Highspot گفت که این کاهش ها همه بخش ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این شرکت اکنون 950 کارمند دارد.

به بسیاری از استارت‌آپ‌ها توصیه می‌شود برای کاهش هزینه‌ها و گسترش خطوط نقدی خود، کارمندان خود را اخراج کنند. Highspot جدیدترین اسب شاخدار سیاتل است که کوچک شده است و به Karat، Icertis، Rad Power Bikes، Convoy، Qumulo و غیره می پیوندد.

در یکی از بزرگترین معاملات مالی در شمال غربی اقیانوس آرام در سال گذشته، Highspot 250 میلیون دلار جذب کرد و ارزش آن را به 3.5 میلیارد دلار افزایش داد. مجموع بودجه آن تا به امروز 650 میلیون دلار است.

این شرکت در رتبه ششم brooztechnology 200، رتبه بندی ما از بهترین استارت آپ ها در شمال غربی اقیانوس آرام، قرار دارد.

سخنگوی گفت که کاهش نیرو به Highspot کمک می کند تا سرمایه گذاری های جدیدی مانند گسترش آن در کانادا انجام دهد. این استارت آپ علاوه بر دفتر مرکزی آن در سیاتل، پنج دفتر در خارج از ایالات متحده دارد. .

وهبی این شرکت را در سال 2011 با همکاران سابق الیور شارپ و دیوید ورتندایک تأسیس کرد. نرم‌افزار سازمانی را می‌فروشد تا به فروشندگان کمک کند تا با تجهیز آنها به فناوری برای بهبود نحوه انجام مکالمات با خریداران بالقوه، از جمله ویژگی‌های دیگر، کارآمدتر شوند. مشتریان شامل غول هایی مانند DocuSign، Workday، Siemens، Adobe و دیگران هستند.

حامیان Highspot عبارتند از B Capital Group. شرکای سرمایه D1; رشد ICONIQ؛ Madrona Venture Group; Salesforce Ventures; Sapphire Ventures; و مدیریت جهانی ببر.