• خانه
  • اخبار
  • شرکت مدیریت چرخه عمر قرارداد Icertis در حال جمع آوری پول بیشتری است

شرکت مدیریت چرخه عمر قرارداد Icertis در حال جمع آوری پول بیشتری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت مدیریت چرخه عمر قرارداد Icertis در حال جمع آوری پول بیشتری است

شرکت مدیریت چرخه عمر قرارداد Icertis در حال جمع آوری پول بیشتری است
سمیر بوداس، مدیرعامل ایسرتیس و کارمندان ایسرتیس در جوایز brooztechnology 2018 (عکس فایل brooztechnology)

بر اساس یک پرونده جدید SEC، ارائه دهنده نرم افزار مدیریت قرارداد مستقر در Bellevue، Icertis، 75 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

ما برای جزئیات بیشتر با این شرکت تماس گرفته‌ایم و پس از شنیدن این خبر، این داستان را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

Icertis که در سال 2009 تأسیس شد، یکی از معدود تک شاخ ها در منطقه سیاتل است. ارزش این شرکت پس از جمع آوری 80 میلیون دلار سری F در مارس 2021 به 2.8 میلیارد دلار رسید و تا به امروز بیش از 300 میلیون دلار جمع آوری کرده است. حامیان آن شامل شرکت های سنگین وزنی مانند SAP و SoftBank هستند.

این شرکت در رتبه دوم brooztechnology 200، لیست ما از بهترین استارت آپ های فناوری خصوصی در شمال غربی اقیانوس آرام قرار دارد.

Icertis نرم افزار مدیریت قرارداد را در 90 کشور می فروشد. ایده کمک به شرکت ها برای نظارت بر معاملات با تامین کنندگان و مشتریان و مذاکره در مورد قراردادهای بهتر با برجسته کردن راه هایی برای صرفه جویی در هزینه یا حرکت سریع تر است. از جمله مشتریان آن می توان به Accenture، Microsoft، SAP، Mercedes-Benz و Johnson & Johnson اشاره کرد.

Icertis با DocuSign، SirionLabs، Conga و بسیاری دیگر که بر مدیریت قرارداد نیز تمرکز دارند، رقابت می کند، بازاری که انتظار می رود طی دهه آینده از کمتر از 1 میلیارد دلار به 3 میلیارد دلار افزایش یابد.

درآمد مکرر سالانه این شرکت در نیمه اول سال 2022 بیش از 50 درصد رشد داشته است.

در اوایل این ماه، ایسرتیس Deanna Lanier، مدیر اجرایی سابق Infor را به عنوان مدیر ارشد استراتژی استخدام کرد. این شرکت توسط مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران سمیر بوداس، کهنه کار مایکروسافت و آزتک سافت رهبری می شود.