• خانه
  • اخبار
  • شرکت فناوری حقوقی به رهبری دیپلمات سابق آمریکایی به نمایندگی از سیاتل در جام جهانی استارتاپ

شرکت فناوری حقوقی به رهبری دیپلمات سابق آمریکایی به نمایندگی از سیاتل در جام جهانی استارتاپ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت فناوری حقوقی به رهبری دیپلمات سابق آمریکایی به نمایندگی از سیاتل در جام جهانی استارتاپ

شرکت فناوری حقوقی به رهبری دیپلمات سابق آمریکایی به نمایندگی از سیاتل در جام جهانی استارتاپ
تیم مدافع (عکس وکیل)

استارت‌آپ Advocat در منطقه سیاتل از هوش مصنوعی برای کمک به شرکت‌ها در صرفه‌جویی در زمان و هزینه با قراردادهای قانونی خود استفاده می‌کند.

مولد قرارداد حقوقی مبتنی بر هوش مصنوعی Advocat که توسط یک دیپلمات سابق ایالات متحده رهبری می‌شود، از الگوهایی بر اساس قراردادهای شرکت موجود و نرده‌های تعیین شده توسط تیم‌های حقوقی استفاده می‌کند. نرم افزار آن همچنین یک ابزار ردیابی مذاکره را فراهم می کند. ایده این است که کارهای تکراری را برای تیم های حقوقی حذف کنیم، قراردادها را به روز نگه داریم و فرآیندهای تجاری را ساده کنیم.

پرادنیا دش، یک وکیل آموزش دیده، گفت: “Advocat بخشی از جنبشی است برای عادلانه تر کردن سیستم حقوقی با استفاده از فناوری، تأثیر واقعی بر استانداردسازی روش بستن قراردادها و سرعت بخشیدن به روند برای دسترسی بیشتر و مقرون به صرفه تر کردن آن.” ، به راه اندازی Advocate در سال 2019 کمک کرد.

شرکت فناوری حقوقی به رهبری دیپلمات سابق آمریکایی به نمایندگی از سیاتل در جام جهانی استارتاپ
مدیرعامل پرادنیا دش. (عکس وکیل)

Advocat از یک مدل قیمت گذاری مبتنی بر استفاده پیروی می کند که بر اساس قرارداد از شرکت ها هزینه دریافت می کند. دش گفت این استارتاپ 10 نفره بر رایج ترین قراردادهایی که شرکت های آمریکایی به آن نیاز دارند تمرکز می کند، اما می تواند مدل های هوش مصنوعی را برای انواع قراردادهای جدید در مدت یک ماه آموزش دهد.

اوایل این ماه، Advocat برنده رویداد منطقه ای سیاتل برای جام جهانی استارتاپ شد و به فینال جهانی در سانفرانسیسکو که پاییز امسال برگزار می شود، راه یافت. این مسابقه که توسط Pegasus Tech Ventures برگزار می شود، یک میلیون دلار به تیم برنده جایزه می دهد.

Advocat 2.2 میلیون دلار از سرمایه گذاران و همچنین کنفرانس فرشته سن دیگو و کنفرانس فرشته سیاتل جمع آوری کرده است.

ما با Desh برای جدیدترین Startup Spotlight آشنا شدیم. پاسخ های او به پرسشنامه ما را بخوانید. پاسخ ها برای اختصار و وضوح ویرایش شده اند.

رقبای ما و تفاوت ما: ما رقبایی در بازار داریم که دارای سیستم‌های مدیریت چرخه عمر قرارداد (CLM) بسیار بزرگ و سنگین هستند – آنها مخالف رشد محصول هستند. یک پیاده‌سازی بزرگ CLM ماه‌ها چرخه فروش و سپس ماه‌ها زمان پیاده‌سازی طول می‌کشد. در طول این فرآیند نصب، این شرکت‌ها باید یک کارمند تمام وقت را برای کمک به اجرا استخدام کنند، بنابراین کار سختی برای مشتری است. ما برعکس هستیم – اگر کسی تصمیم بگیرد از Advocat استفاده کند، می تواند همین امروز تصمیم بگیرد و تازه شروع کند. بنابراین ما خود را ضد CLM می نامیم.

هوشمندانه ترین حرکتی که تا به حال انجام داده ایم: استخدام افراد بزرگ این تیم است که برای مدت طولانی با شماست.

بزرگترین چالش در توسعه Advocat: دپارتمان حقوقی نیاز بسیار زیادی به دقت دارد، بنابراین بسیار مهم است که ما قراردادهای مناسب را تنظیم کنیم، از داده ها محافظت کنیم و از ایمن بودن سیستم خود اطمینان حاصل کنیم. اینها همه ملاحظات کلیدی هستند که ما در توسعه آن داشتیم، بنابراین ساختن مدلی که به اندازه نیاز مشتریانمان دقیق باشد، در حالی که اجازه نمی دهد داده ها از یک قسمت سیستم به قسمت دیگر سیستم منتقل شوند، یک چالش بود. . این کاری است که ما حتی قبل از اینکه وارد بازار شویم مطمئن شدیم که انجام می دهیم، اما مهندسان ما تلاش زیادی برای درست کردن آن انجام دادند.

بزرگترین اشتباهی که تا به حال مرتکب شدیم: مهندسی بسیار بیشتر از آنچه شما انتظار دارید طول می کشد، و حتی اگر انتظار داشته باشید بیشتر از آنچه انتظار داشتید طول بکشد، بیشتر از آن طول می کشد.

چگونه عدم اطمینان اقتصادی بر رشد ما تأثیر می گذارد: ما در ژوئن افزایش دادیم، بنابراین بسیار نامشخص بود که آیا بتوانیم آن را به موقع ببندیم. با مشاهده وضعیت اقتصاد کلان، مطمئن شدیم که در سریع ترین زمان ممکن آن را ببندیم. ما نگران این بودیم که اگر آن را تعطیل نکنیم، ممکن است برای مدت طولانی ادامه داشته باشد و به عنوان یک استارت آپ اولیه، زمان زیادی نداریم. به طوری که باعث شد ما در بستن دور بودجه بسیار سریعتر حرکت کنیم.