• خانه
  • اخبار
  • شرکت فناوری تبلیغاتی iSpot سرمایه‌گذاری 16 میلیون دلاری را در TVision صنعت آنالوگ انجام می‌دهد

شرکت فناوری تبلیغاتی iSpot سرمایه‌گذاری 16 میلیون دلاری را در TVision صنعت آنالوگ انجام می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت فناوری تبلیغاتی iSpot سرمایه‌گذاری 16 میلیون دلاری را در TVision صنعت آنالوگ انجام می‌دهد

شرکت فناوری تبلیغاتی iSpot سرمایه‌گذاری 16 میلیون دلاری را در TVision صنعت آنالوگ انجام می‌دهد
شان مولر مدیر عامل iSpot. (عکس آی اسپات)

شرکت فناوری تبلیغاتی منطقه سیاتل iSpot.tv روز سه‌شنبه اعلام کرد که یک دور سرمایه‌گذاری 16 میلیون دلاری را در شرکت سنجش مخاطبان TVision مستقر در نیویورک رهبری می‌کند.

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری، iSpot شرایط مجوز گسترده ای را دریافت خواهد کرد که آن را به تنها شرکت اندازه گیری تبدیل می کند که می تواند از فناوری TVision استفاده کند. شان مولر، مدیرعامل iSpot نیز به هیئت مدیره TVision خواهد پیوست.

این حرکت، فشار گسترده‌تر iSpot را برای رقابت با نیلسن سخت‌گیر، که برای انتقال به فناوری مدرن و پلتفرم‌های استریم تلاش کرده است، گسترش می‌دهد.

iSpot طی دو سال گذشته مجموعه‌ای از خریدها را انجام داده است که اخیراً Tunity را خریداری کرده است که عادات تماشای کاربران را در عموم ردیابی می‌کند. سال گذشته، iSpot DRMetrix و Ace Metrix را که هر دو شرکت اندازه‌گیری تبلیغات تلویزیونی هستند، خریداری کرد.

در ماه آوریل، iSpot یک سرمایه گذاری 325 میلیون دلاری از گلدمن ساکس دریافت کرد. اعتقاد بر این است که این بودجه ارزش شرکت را به بیش از 1 میلیارد دلار افزایش داده است و آن را به جدیدترین اسب شاخدار منطقه سیاتل تبدیل کرده است. iSpot که در سال 2012 تأسیس شد، دفاتری در نیویورک، لس آنجلس و تل آویو، علاوه بر دفتر مرکزی آن در منطقه Crossroads Bellevue، واشنگتن دارد.

TVision که در سال 2014 توسط مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران یانگ لیو تأسیس شد، به تبلیغ‌کنندگان، آژانس‌ها، شبکه‌ها، ارائه‌دهندگان محتوای جریانی، شرکت‌های اندازه‌گیری و پلت‌فرم‌های داده داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌های بی‌درنگ در مورد عملکرد تلویزیون و تبلیغات جریانی ارائه می‌دهد.

این شرکت گفت که آخرین بودجه به “تحول مداوم و نوسازی اندازه گیری دقیق پانل در سطح انسانی” کمک می کند. سایر شرکت کنندگان در این دور شامل SIG Capital، Accomplice و Golden Ventures هستند. مجموع بودجه اکنون 58 میلیون دلار است.