• خانه
  • اخبار
  • شرکت زیرساخت ابری پورتلند Puppet توسط Perforce Software خریداری خواهد شد

شرکت زیرساخت ابری پورتلند Puppet توسط Perforce Software خریداری خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت زیرساخت ابری پورتلند Puppet توسط Perforce Software خریداری خواهد شد

شرکت زیرساخت ابری پورتلند Puppet توسط Perforce Software خریداری خواهد شد
ایوان واسنار، مدیر عامل شرکت عروسک. (تصویر عروسک)

Perforce Software، یک شرکت مستقر در مینیاپولیس که ابزارهای توسعه دهنده را ارائه می دهد، پورتلند، Ore را خریداری خواهد کرد. شرکت اتوماسیون ابری Puppet. شرایط معامله اعلام نشده است.

Puppet که در سال 2005 توسط Luke Canis تأسیس شد، به مشتریان کمک می کند تا یک زیرساخت ابری ایجاد کنند که بخش های مختلف یک محیط چند ابری را خودکار می کند. طبق گفته PitchBook، این شرکت تاکنون بیش از 170 میلیون دلار جمع آوری کرده است، از جمله بدهی 40 میلیون دلاری در جولای 2020.

Puppet اکنون توسط Yvonne Wassenaar رهبری می شود که در سال 2019 پس از اقامت در VMware، New Relic و Airware، مسئولیت خود را آغاز کرد. واسنار فینالیست مدیر عامل سال در جوایز brooztechnology 2020 بود.

در بیانیه‌ای، Wassenaar گفت که قرارداد با Perforce به Puppet کمک می‌کند تا «به وسعت DevOps‌هایی که مشتریان ما نیاز دارند، خدمت کند». او این قرارداد را در یک پست وبلاگی گسترش داد و اشاره کرد که معتقد است Puppet یکی از “IPOهای بزرگی است که از شمال غربی اقیانوس آرام خارج می شود.”

Vasenaar نوشت: «اما آنچه در بلندمدت اهمیت دارد این نیست که چه مراحل مالی باعث رشد یک شرکت می شود. “در دراز مدت، مهم است که ما همچنان به مشتریان خود کمک کنیم تا در بازارهای خود رهبر باشند و برخی از بهترین سال های حرفه ای را برای اعضای تیم خود فراهم کنیم. این چیزی است که ما پتانسیل انجام آن را با پرفورس داریم، به نحوی که به تنهایی نمی توانیم انجام دهیم.”

TechCrunch گفت که Puppet در تلاش برای جذب سرمایه بیشتر برای کمک به خرید سوخت بود، اما در نهایت به جای آن با Perforce معامله کرد.

کاینز که در سال 2016 از سمت مدیرعاملی استعفا داد اما همچنان عضو هیئت مدیره Puppet است، در مورد این معامله اظهار نظر کرد. موضوع توییتر.

او نوشت: «راستش را بخواهید، من طرفدار زیادی از خرید نیستم. «بسیاری از شرکت‌ها در جهان ما در حال حاضر خیلی بزرگ هستند. اما این نتیجه درست برای پاپت و افرادش بود. پرفورس خانه بزرگی خواهد بود و ما به همان اندازه که آنها به ما کمک خواهند کرد به آنها کمک خواهیم کرد.”

Perforce در سال 1995 تاسیس شد و در سال 2018 توسط Clearlake Capital خریداری شد.

مارک تس، مدیرعامل پرفورس در بیانیه‌ای گفت: «این خرید با افزودن قابلیت‌های جدید برای تیم‌های DevOps شرکت‌ها برای مدیریت و حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی خود، عرضه محصولات ما را گسترش می‌دهد.»

انتظار می رود این معامله در سه ماهه دوم بسته شود.