• خانه
  • اخبار
  • شرکت راه اندازی فناوری حقوقی LEXION از GPT-3 برای کمک به وکلا در نوشتن خلاصه و ارائه ویرایش استفاده می کند

شرکت راه اندازی فناوری حقوقی LEXION از GPT-3 برای کمک به وکلا در نوشتن خلاصه و ارائه ویرایش استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت راه اندازی فناوری حقوقی LEXION از GPT-3 برای کمک به وکلا در نوشتن خلاصه و ارائه ویرایش استفاده می کند

شرکت راه اندازی فناوری حقوقی LEXION از GPT-3 برای کمک به وکلا در نوشتن خلاصه و ارائه ویرایش استفاده می کند
مکمل Lexion برای Microsoft Word از فناوری GPT-3 برای کمک به آماده سازی زبان پیشنهادی در قراردادها استفاده می کند. (تصویر لکسیون)

فن‌آوری حقوقی راه‌اندازی در سیاتل لکسیون، آخرین شرکتی است که از GPT-3، مدل زبان‌شناختی Openai استفاده می‌کند، که پس از ویرایش اخیر Chatgpt، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

نرم افزار Lexion به وکلا کمک می کند تا قراردادها را درک کنند. او امروز ویژگی‌های جدیدی را برای افزونه Microsoft Word خود راه‌اندازی کرده است، از جمله توانایی ارائه ویرایش‌های احتمالی و نوشتن رزومه کامل متن به لطف GPT-3.

به عنوان مثال، یک کاربر ممکن است از Lexion بخواهد که زبان مربوط به یک بند خاص را در یک قرارداد ارائه دهد و او بلافاصله یک پیش نویس ایجاد می کند.

گواوست اوبرا، مدیر اجرایی Lexion گفت: ایده این است که به طور کامل به هوش مصنوعی اتکا نکنیم، بلکه بهبود کارایی کلی است.

او گفت: «مفید است. به این فکر کنید که یک وکیل جوان در حال انجام کاری است.

شرکت راه اندازی فناوری حقوقی LEXION از GPT-3 برای کمک به وکلا در نوشتن خلاصه و ارائه ویرایش استفاده می کند
مدیر عامل Lexion و یکی از بنیانگذاران Guaust Obera. (عکس از Lexion)

GPT-3 همچنین توسط Lexion برای کمک به تولید ویرایش های پیشنهادی قرارداد یا خلاصه کردن سریع زبان بندها استفاده می شود.

Openai یک ماه پس از انتشار Chatgpt، یک ربات مکالمه، با پشتیبانی از GPT-3، که می تواند به سرعت به سوالات پیچیده پاسخ دهد و بلافاصله محتوا ایجاد کند، واکنش شدیدی را به همراه داشت.

OPENAI GPT-3 را به عنوان API ارائه می دهد که شرکت هایی مانند Lexion می توانند پرداخت کنند و از آن استفاده کنند. Duolingo Language Study Giant از GPT-3 برای ارائه پیشنهادات دستوری استفاده می کند. Keeper Tax، یک استارت آپ در سانفرانسیسکو، از GPT-3 برای تفسیر داده های صورت حساب بانکی و یافتن هزینه های کسر مالیات استفاده می کند.

اوبروی درباره شرکت‌هایی که از GPT-3 استفاده می‌کنند، می‌گوید: «از آزمایشی که انجام می‌دهیم برای ما واضح است که انجام این کار برای مردم از نظر تجاری مقرون به صرفه خواهد بود.

اوبروی خاطرنشان کرد، با این حال، محدودیت هایی در زمینه فناوری وجود دارد و هنوز نرده های جامد کافی وجود ندارد. او گفت: “گاهی اوقات او می تواند بسیاری از مزخرفات قانع کننده را دریافت کند.”

بنابراین، Lexion به مشتریان توصیه می کند که نپذیرند که عملکردها به خودی خود کاملاً قابل اعتماد هستند – هنوز باید فردی در چرخه وجود داشته باشد.

اوبروی افزود: “آنچه ما می گوییم این است که اگر یک راننده متخصص وجود دارد، چرا ابزارها را به آنها نمی دهیم تا بتوانند تصمیم بگیرند و سریعتر حرکت کنند؟”

به طور کلی، Oberoi انتظار یک “موج جدید بزرگ اتوماسیون” را در محصولات نرم افزاری مختلف به عنوان یک سرویس دارد. برخی از موارد فوری‌تر استفاده شامل بهبود پشتیبانی مشتری یا فروش، از جمله ویژگی‌های دیگر است، به‌ویژه که مدل‌های هوش مصنوعی به‌خوبی با داده‌های شرکت تنظیم شده‌اند.

Oberoi همچنین پلاگین های هوش مصنوعی را برای Slack یا ایمیل ارائه می دهد که همه اتفاقات را تماشا می کند و می تواند به سؤالاتی مانند “بزرگترین مشکلاتی که مهندسی این هفته با آن برخورد می کند چه بوده است” یا “کدام مشتریان واقعا راضی هستند یا نه؟” پاسخ دهد.

Lexion از موسسه هوش مصنوعی آلن سیاتل جدا شد و سال گذشته در دور سری A به رهبری Khosla Ventures 11 میلیون دلار جمع‌آوری کرد و از OpenAI نیز حمایت کرد.

اوبرای، فینالیست مدیرعامل استارت آپ سال جوایز Geekwire برای سال 2022، گفت: این شرکت در پس زمینه افت فناوری گسترده تر از کاهش قیمت ها اجتناب کرده و درآمد خود را در سال جاری سه برابر کرده است.

اوبروی Lexion را با عماد الوانی و جیمز بیرد تأسیس کرد و قبلاً به ساخت BillMonk، یک برنامه تقسیم صورت حساب که قبل از Splitwise بود، کمک کرد. همچنین Precision Polling را ایجاد کرد و یک مطالعه خودکار را راه اندازی کرد که بعداً توسط Surveymonkey خریداری شد. الوانی قبلاً به عنوان مهندس در مایکروسافت در زمینه هوش مصنوعی کار کرده است و بیرد یک مهندس است که از شرکت توسعه وب Pancake Labs آمده است.