• خانه
  • اخبار
  • شرکت ذخیره انرژی پاوین مستقر در اورگان، 135 میلیون دلار برای رشد جهانی سرمایه گذاری می کند

شرکت ذخیره انرژی پاوین مستقر در اورگان، 135 میلیون دلار برای رشد جهانی سرمایه گذاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت ذخیره انرژی پاوین مستقر در اورگان، 135 میلیون دلار برای رشد جهانی سرمایه گذاری می کند

شرکت ذخیره انرژی پاوین مستقر در اورگان، 135 میلیون دلار برای رشد جهانی سرمایه گذاری می کند
جف براون، مدیر عامل شرکت Powin. (عکس لینکدین)

پول جدید: Powin، یک شرکت ذخیره‌سازی انرژی در اورگان، سرمایه‌گذاری 135 میلیون دلاری برای ادامه رشد تجارت بین‌المللی خود دریافت کرد. به گفته یک مجله تجاری، این شرکت پنجمین ادغام کننده بزرگ سیستم های ذخیره انرژی باتری در جهان است.

این دور توسط GIC، صندوق سرمایه گذاری مستقل سنگاپور (GIC)، با مشارکت سرمایه گذاران اصلی موجود Trilantic Energy Partners North America و Energy Impact Partners رهبری شد. TechCrunch گزارش داد که این شرکت کل بودجه خود را فاش نکرده است.

ما مشتاقانه منتظر استفاده از این سرمایه گذاری برای فعال کردن خدمات شهری هستیم. [independent power producers]جف براون، مدیرعامل این شرکت در بیانیه‌ای گفت: و سایر کسب‌وکارها برای اطمینان از اینکه انرژی هدر نمی‌رود، زیرا ما برای کاهش تغییرات آب و هوایی تلاش می‌کنیم.

پس زمینه سریع: پاوین در سال 1989 به عنوان یک شرکت تولید قراردادی شروع به کار کرد. در سال 2017، تمام تمرکز خود را به ذخیره انرژی معطوف کرد. Powin در پورتلند مستقر است و دفاتری در Tualatin، Oregon و Taipei دارد.

این شرکت گزارش می دهد که بیش از 2500 مگاوات ساعت (مگاوات ساعت) ذخیره انرژی در 12 ایالت و هشت کشور جهان تحویل داده است. در دو سال آینده قراردادهایی برای افزایش این میزان به 10 هزار مگاوات ساعت وجود دارد.

Powin یک شرکت شیمی باتری نیست، ما یک شرکت پلت فرم هستیم. براون در ماه می به Energy Storage News گفت: ما بر تلاش برای ساخت بهترین پلتفرم سخت افزاری و نرم افزاری متمرکز هستیم که بتواند انرژی های تجدیدپذیر را با انرژی های تجدیدپذیر ارائه دهد.

سایر باتری های اورگان: ESS Inc. یکی دیگر از شرکت های ذخیره انرژی اورگان است که باتری های شار آهن با عمر طولانی می سازد. ESS در ماه مه از طریق ادغام با یک شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) عمومی شد. ارزش این شرکت بیش از یک میلیارد دلار بود.