• خانه
  • اخبار
  • شرکت تجزیه و تحلیل داده های مراقبت های بهداشتی منطقه سیاتل Advata کارکنان خود را اخراج می کند

شرکت تجزیه و تحلیل داده های مراقبت های بهداشتی منطقه سیاتل Advata کارکنان خود را اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت تجزیه و تحلیل داده های مراقبت های بهداشتی منطقه سیاتل Advata کارکنان خود را اخراج می کند

شرکت تجزیه و تحلیل داده های مراقبت های بهداشتی منطقه سیاتل Advata کارکنان خود را اخراج می کند
مدیر عامل Advata جولی رزک. (عکس از Advata)

ارائه دهنده تجزیه و تحلیل داده های مراقبت های بهداشتی منطقه سیاتل Advata که اخیراً با ادغام شش شرکت ایجاد شده است، آخرین شرکت فناوری سیاتل است که کارمندان خود را اخراج می کند.

بر اساس بیانیه شرکت ارائه شده به brooztechnology، Advata دیروز 32 کارگر را اخراج کرد. Advata حدود 150 نفر را در ماه ژوئن استخدام کرد، زمانی که از ادغام شش شرکت متعلق به غول مراقبت های بهداشتی Providence در رنتون، مستقر در Wash، راه اندازی شد.

جولی رزک، مدیرعامل این شرکت در ایمیلی به کارمندان گفت: «ما واقعاً از مشارکت همه متشکریم و از اینکه می‌بینیم هر یک از اعضای تیم ما شرکت را ترک می‌کنند بسیار ناراحت هستیم.»

چندین استارت‌آپ در منطقه سیاتل امسال در بحبوحه رکود اقتصادی گسترده‌تر و کاهش سرمایه‌گذاری خطرپذیر، کارکنان خود را اخراج کردند. آمازون، مایکروسافت و دیگر غول‌های فناوری که نیروی کارشان در طول همه‌گیری به سرعت رشد کرد، کارکنان خود را کاهش می‌دهند یا استخدام را کند می‌کنند.

Advata توسط Kensci، Colburn Hill Group، Alphalytics، Lumedic، Quiviq و MultiScale of Providence تشکیل شد.

نرم افزار هر شرکتی که در Advata ادغام شده است، که محصولات مدیریت چرخه درآمد و همچنین ابزارهای سلامت جمعیت را می فروشد. هدف این ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی بهبود تجربیات بیمار، گردش کار و دقت تشخیصی است.

مشتریان این شرکت که به طور مستقل مدیریت می شود شامل Providence و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و همچنین شرکت های بیمه و تجهیزات پزشکی می باشد.

در ماه سپتامبر، Advata ابزار مدیریت چرخه درآمد جدیدی را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی معرفی کرد که پردازش را خودکار می کند و به کارکنان در مورد اقدامات توصیه شده توصیه می کند. این شرکت گفت که این ابزار می تواند به تیم ها اجازه دهد تا جمع آوری پول نقد را تا 1٪ افزایش دهند.