منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • شرکت بازی سازی Polyarc مستقر در سیاتل در حال توسعه تیم خود با “Moss: Book 2” در Oculus است.

شرکت بازی سازی Polyarc مستقر در سیاتل در حال توسعه تیم خود با “Moss: Book 2” در Oculus است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت بازی سازی Polyarc مستقر در سیاتل در حال توسعه تیم خود با "Moss: Book 2" در Oculus است.

شرکت بازی سازی Polyarc مستقر در سیاتل در حال توسعه تیم خود با "Moss: Book 2" در Oculus است.
کویل و خواننده، از پولیارک ماس: کتاب 2. (تصویر بازی های پلی آرک)

پلیارک گیمز، سازنده واقعیت مجازی مستقر در سیاتل، از بازی ماجراجویی خود که به تازگی معرفی شده است، رونمایی کرد ماس: کتاب 2 به هدفون Oculus Quest 2 در فصلی از تابستان امسال.

پیام با کمک مهربان آمد خزهقهرمان موش کویل، که به طور مجازی در یک پخش زنده در نمایشگاه بازی متا کوئست در 20 آوریل ظاهر شد. ماس: کتاب 2 قبلاً به عنوان یک زمان انحصاری برای PlayStation VR در 31 مارس عرضه شد.

من این فرصت را داشتم که بازی کنم ماس: کتاب 2 و با مهندس ارشد و مدیر طراحی، جاش استیکسما، در مورد تیم توسعه یافته بازی جدید، آینده VR و برنامه های فعلی در Polyarc که در سال 2015 توسط کهنه سربازان Bungie راه اندازی شد، صحبت کرد.

یک مکث انتقادی کوتاه

همانطور که در بازی اصلی، شما بازی می کنید ماس: کتاب 2 به عنوان خواننده، یک شخصیت ناشناس که از طریق یک کتاب داستان جادویی به کویل متصل می شود. در جهان شما یک روح هستید، یک شبح گنگ که بر فراز کویل معلق است.

این یک تعادل جالب بین طراحی سنتی تر بازی های دو بعدی و قابلیت هایی است که از VR دریافت می کنید. شما مستقیماً با گیم پد خود Quill را کنترل می کنید، اما بازی را از دید خواننده می بینید، که به شما چشم انداز وسیع تری از آنچه می توانسته بود می دهد.

علاوه بر این، به عنوان یک خواننده، می توانید محیط اطراف کویل را دستکاری کنید تا به او در عبور از موانع کمک کنید. این می تواند به معنای باز کردن درها، جابجایی اشیا، کنترل مستقیم دشمنان مکانیکی یا بهبودی در هنگام آسیب باشد. ممکن است یکباره شعبده بازی زیاد باشد، اما خزه طرح‌های کنترل دوگانه خود را با ظرافت شگفت‌آوری مدیریت می‌کند.

اس کتاب 2، پلیارک پالایش شده است از موس رویکرد کلی، اما واقعاً آن را تغییر نداد. کتاب 2 می توان آن را با خیریه بیش از یکسان، اما بهتر، با پازل های هوشمندتر، دشمنان سردتر و محیطی رنگارنگ و متنوع تر توصیف کرد. خیلی کم برای خزه خراب بود و بیشتر آن تعمیر شد.

هنوز برخی از ویژگی‌های خاص واقعیت مجازی وجود دارد، مانند اینکه چقدر برای شما به‌عنوان یک خواننده تعامل با اشیاء پس‌زمینه دشوار است، اما بیشتر دلخوری‌های جزئی من نسبت به نسخه اصلی وجود دارد. خزه اتو می شوند کتاب 2. این یک درک کلی بهتر از فرمولی است که قبلاً کاملاً خوب بود.

شرکت بازی سازی Polyarc مستقر در سیاتل در حال توسعه تیم خود با "Moss: Book 2" در Oculus است.
(تصویر بازی های پلی آرک)

داستان تا اینجا

کتاب 2 چند دقیقه بعد از نسخه اصلی افزایش می یابد خزه چپ، چپ با کمک شما، کویل مار آتشین سرفوگ را شکست داد و عموی مسن خود آرگوس را نجات داد. با این حال، این کار را نیمه تمام گذاشت.

سارفوگ تنها خطر در دنیای کویل نبود و مرگ او او و آرگوس را در خطری جدید و متفاوت قرار داد. او با سفر به پادشاهی‌های دیگر و یافتن تکه‌های شیشه جادویی بیشتر تلاش می‌کند تا کمک بگیرد.

من واضح نیستم، اما دانستن یک چیز مهم است کتاب 2 این است که پیچش های جدی در طرح وجود دارد. به جز اینکه شاید برای انتشار نسخه اصلی وقت بگذارید خزه، ارزش ورود را دارد کتاب 2 تا می توانید سرد

کتاب 2 طبق گفته Stiksma، حدود سه سال پیش به طور رسمی در Polyarc وارد پیش تولید شد و کمی بیش از دو سال در حال توسعه کامل بود. خزهموفقیت کلی ‘s منجر به گسترش تیم شد کتاب 2از 12 برنامه‌نویس اختصاصی به 20 برنامه‌نویس در یک زمان تغییر می‌کند.

استیکس به brooztechnology گفت: «ما واقعاً هیجان‌زده هستیم که واقعاً می‌توانیم تیم بزرگ‌تری داشته باشیم، زیرا بازی کمی جاه‌طلبانه‌تر است. “ما کمی آزادی عمل بیشتری داریم.”

خزه بسیاری از توالی های داستان سرایی خود را از طریق صفحات کتاب داستان بازی Reader به تصاویر ثابت باز می کند. اس کتاب 2با این حال، بیشتر اکشن‌ها در سریال‌های کاملاً انیمیشنی که شامل کویل و بازیگران مکمل او می‌شوند، اتفاق می‌افتد.

Stiksa گفت: “به عنوان یک استودیو کوچک، ما باید در مورد جایی که ظرفیت داریم تماس بگیریم.” “داشتن پهنای باند کمی بیشتر به این معنی است که می توانیم چند چیز دیگر را به بازی اضافه کنیم. این کتاب یک تجربه واقعیت مجازی بسیار قدرتمند است، اما دیدن اینکه چگونه این شخصیت های متحرک در اطراف شما حرکت می کنند نیز بسیار قدرتمند است. ما می خواهیم سعی کنیم تعادل خوبی بین آن ایجاد کنیم.”

شرکت بازی سازی Polyarc مستقر در سیاتل در حال توسعه تیم خود با "Moss: Book 2" در Oculus است.

اتفاقات بعدی در واقعیت مجازی

چند سال پیش، VR به اندازه کافی سر و صدا و سرمایه گذاری پرمخاطب به دست می آورد، بنابراین می توان آن را به عنوان چیز بزرگ بعدی توصیف کرد. با این حال، با معرفی متاورس در گفتگوی جامعه، VR مجبور شد برخی از نورافکن های خود را با فناوری های دیگری مانند XR و AR به اشتراک بگذارد.

Stix گفت: “من فکر می کنم بسیاری از توسعه دهندگان به چشم انداز توجه می کنند زیرا در حال تغییر است.” وقتی به تعداد افرادی که هدفون‌های جدیدتری مانند Oculus Quest 2 را استفاده می‌کنند نگاه می‌کنید، می‌توانید مشاهده کنید که پایگاه کاربران همچنان در حال رشد است. می‌توانید ببینید که شرکت‌های بزرگی وجود دارند که روی آینده VR شرط‌بندی می‌کنند، که چیزهای زیادی می‌دهد. از اعتماد به نفس.»

فضای بازی های واقعیت مجازی در سال 2022 همچنان در حال رشد است، با گروه NPD که اعلام کرد سخت افزار VR / AR در فصل تعطیلات 2021 فروشنده قوی است. سرمایه گذاری بزرگ بعدی در فضای خارج از متاورس احتمالاً دنباله برنامه ریزی شده سونی برای هدفون های پلی استیشن است. VR، PSVR2 که در حال حاضر قرار است در اواخر سال 2023 منتشر شوند.

در تابستان 2020، Polyarc دور سری ریسک B را تکمیل کرد که به گسترش مداوم آن دامن زد. در حال حاضر تعدادی پروژه در حال انجام هستند، از جمله سرمایه‌گذاری‌های واقعیت جایگزین/مختلط، در حالی که به دنبال فرصت‌هایی برای کمک به متاورژن در حال تکامل آن هستند.

Stix گفت: “Polyarc یک سری داستان دارد که ما می خواهیم بگوییم، و ما هیجان زده هستیم که این کار را ادامه دهیم در حالی که مردم برای ادامه بازی های ما هیجان زده هستند.”