• خانه
  • اخبار
  • شرکت بازخورد مشتری Alchemer با حمایت KKR استارت آپ Apptentive را خریداری کرد

شرکت بازخورد مشتری Alchemer با حمایت KKR استارت آپ Apptentive را خریداری کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت بازخورد مشتری Alchemer با حمایت KKR استارت آپ Apptentive را خریداری کرد

شرکت بازخورد مشتری Alchemer با حمایت KKR استارت آپ Apptentive را خریداری کرد
رابی گانگولی نامزد مدیرعامل. (عکس با دقت)

Alchemer، یک پلت‌فرم نرم‌افزار نظرسنجی مستقر در لوئیزویل در کولو، Apptentive، یک استارت‌آپ در سیاتل را خریداری کرده است که به سازندگان اپلیکیشن‌های موبایل کمک می‌کند تا بازخورد مشتریان را جمع‌آوری کنند.

شرایط معامله اعلام نشده است. آلکمر سرمایه خود را از شرکت سهامی خصوصی KKR & Co افزایش داد. در ماه می، تا حدی برای پیدا کردن یک استارتاپ برای خرید.

رابی گانگولی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، به brooztechnology گفت: “هیئت مدیره و سرمایه گذاران ما در مورد نتیجه و معنای آن برای فصل بعدی ما هیجان زده هستند.”

Apptentive به مشتریانی مانند Alaska Airlines، Safeway و CNN کمک می‌کند تا نظرسنجی‌های درون‌برنامه‌ای و درخواست‌های رتبه‌بندی/بازبینی را انجام دهند. این استارت آپ در brooztechnology 200، لیست ما از بهترین استارت آپ های خصوصی در شمال غربی اقیانوس آرام، در رتبه 81 قرار گرفت.

فناوری‌های Apptentive با پلتفرم Alchemer ادغام می‌شوند و به مشتریان خود راه جدیدی برای جمع‌آوری بازخورد مشتریان تلفن همراه می‌دهند، در حالی که مشتریان Apptentive به محصولات تحقیقاتی و گردش کار Alchemer دسترسی خواهند داشت.

Alchemer که در سال 2006 تأسیس شد و قبلاً به عنوان SurveyGizmo شناخته می شد، ابزارهایی را برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل بازخورد مشتریان و کارکنان در اختیار کسب و کارها قرار می دهد. 13000 مشتری از جمله غول هایی مانند Verizon و FedEx دارد.

Ganguly گفت Apptentive در میان ادغام در تجربه مشتری و بخش نرم افزار “صدای مشتری” توسط خریداران “به دنبال” بود. او سه ماهه اخیر این شرکت را “بی نظیر” توصیف کرد.

«بازخورد و [customer experience] با فضای کلان اقتصادی که امروز به نظر می رسد اهمیت بیشتری پیدا کرده است. “دوران رشد به هر قیمتی به پایان رسیده است – امروزه شرکت ها باید از مشتریان خود مراقبت کنند و آنها را راضی نگه دارند.”

Ganguly به تیم اجرایی Alchemer در ابتدا به عنوان مدیر کل تجارت تلفن همراه خواهد پیوست. اکثر کارمندان مشتاق به Alchemer خواهند پیوست.

Ganguly Apptentive را در سال 2011 با Sky Kelsey، Mike Saffitz و Andrew Wooster تأسیس کرد، که همگی در طول سال ها شرکت را ترک کردند اما به عنوان مشاور باقی مانده اند. این شرکت در سال 2012 از Techstars Seattle فارغ التحصیل شد.

گانگولی در یک پست وبلاگی با اعلام این خرید نوشت: «در آن زمان، ما معتقد بودیم که فراگیر بودن تلفن به این معنی است که بهترین وسیله شنود در جهان، وسیله‌ای است که همیشه همراه شما بوده است. ما معتقد بودیم که هر شرکت و هر مشتری می تواند به لطف تلفن هوشمند به روش های جدید و مهمی با هم ارتباط برقرار کند.

Apptentive 17 میلیون دلار از سرمایه گذارانی از جمله Grayhawk Capital جمع آوری کرده است. Origin Ventures; Momentive (قبلا SurveyMonkey)؛ تعاونی موسسان؛ سرمایه گذاری طلایی؛ اهرم اجتماعی؛ Cercano Management (سابق Vulcan Capital)؛ و Blossom Street Ventures. همچنین سرمایه بیش از دوازده سرمایه گذار فرشته در سیاتل را جذب کرد.