• خانه
  • اخبار
  • شرکت باتری دریایی نروژی به تاسیسات جدید تولید در ایالت واشنگتن بله می گوید

شرکت باتری دریایی نروژی به تاسیسات جدید تولید در ایالت واشنگتن بله می گوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شرکت باتری دریایی نروژی به تاسیسات جدید تولید در ایالت واشنگتن بله می گوید

شرکت باتری دریایی نروژی به تاسیسات جدید تولید در ایالت واشنگتن بله می گوید
الیوت اسمیت (سمت چپ)، مدیر املاک و مستغلات بندر بلینگهام، در اجلاس نوآوری اسکاندیناوی در سیاتل، با مدیر اجرایی Corvus Energy، Geir Bjorkelli، دست داد. Corvus اعلام کرد که در اواخر امسال یک کارخانه باتری در بلینگهام، واشنگتن افتتاح خواهد کرد. (عکس از brooztechnology / جان کوک)

Corvus Energy مستقر در نروژ، یک رهبر جهانی در باتری های دریایی، می گوید تقاضا برای کشتی ها و کشتی های کم کربن در ایالات متحده در حال افزایش است. این شرکت در حال افتتاح یک کارخانه باتری در شهر بلینگهام در شمال سیاتل است تا حضور خود را در ایالات متحده گسترش دهد و از مشوق های دولتی برای حمایت از فناوری سبز و ایجاد شغل استفاده کند.

وزارت بازرگانی واشنگتن، بندر بلینگهام و سفیر نروژ در بیانیه ای که چهارشنبه در نشست نوآوری اسکاندیناوی در موزه ملی اسکاندیناوی در سیاتل منتشر شد، به Corvus پیوستند.

در حالی که جهان برای حذف انتشار کربن از هر جنبه ای از زندگی مدرن رقابت می کند، بخش دریایی به دنبال راه حل های انرژی غیر نفتی از جمله باتری ها، سلول های سوختی و سوخت های مایع تمیزتر است.

گیر بیورکلی، مدیرعامل Corvus گفت: «این مهم است که بخشی از تغییرات سبز در ایالات متحده باشیم و محصولات تولید شده در ایالات متحده را ارائه دهیم.

مرکز تولید Corvus با مساحت 20000 فوت مربع، سیستم محبوب Corvus Orca Energy را تولید خواهد کرد، یک سیستم باتری دریایی که در 250 کشتی و سایر کاربردها در سراسر جهان استفاده می شود. این محصول برای کشتی، کشتی های کروز، یدک کش، جرثقیل، قایق های ماهیگیری و سایر کشتی ها مناسب است. این شرکت انتظار دارد در ابتدا حداکثر 20 نفر را برای این سایت استخدام کند که باید تا پایان سال افتتاح شود. Corvus فضای تولید موجود و بلااستفاده را اشغال خواهد کرد.

Corvus بیشتر باتری هایی می سازد که در سیستم های هیبریدی به همراه موتورهای بنزینی استفاده می شوند. با مشارکت تویوتا، این شرکت در حال توسعه فناوری‌های کم کربن است که باتری‌ها را با سلول‌های سوختی هیدروژنی جفت می‌کند. سلول های سوختی محدوده کشتی های سازگار با آب و هوا را گسترش می دهند.

Aniken Krutnes، سفیر نروژ در ایالات متحده گفت: “فرصت های تجاری بسیاری در گذار سبز برای کسانی که جرات دارند، برای کسانی که می خواهند ایجاد کنند، تغییراتی ایجاد کنند، در آینده سرمایه گذاری کنند، وجود دارد و این دقیقاً همان کاری است که Corvus انجام می دهد.” در روز چهارشنبه

تاسیسات جدید به عملیات موجود Corvus در شمال غربی اقیانوس آرام می پیوندد. این شرکت در سال 2009 در ونکوور، بریتیش کلمبیا تأسیس شد و در سال 2018 یک دفتر فروش در سیاتل افتتاح کرد. در سال 2019، دفتر مرکزی شرکت خود را به برگن، نروژ منتقل کرد و در عین حال عملیات تحقیق و توسعه را در ونکوور حفظ کرد.

یکی از مقامات Corvus گفت که تمرکز مجدد بر نروژ ناشی از تقاضای رو به رشد در منطقه برای فناوری پاک دریایی است که حدود شش سال پیش آغاز شد.

واشنگتن اکنون در حال پیگیری حرکت خود به سمت کشتی های هیبریدی است.

بسته حمل و نقل چند ساله اخیراً تصویب شده این ایالت شامل 1.3 میلیارد دلار برای خرید چهار کشتی برقی هیبریدی است که واشنگتن شروع به سبز کردن ناوگان خود می کند.

تلاش‌های دیگری برای حمل باتری‌ها و حمل‌ونقل سازگار با محیط زیست در شمال غربی اقیانوس آرام در حال انجام است. استارت آپ Pure Watercraft مستقر در سیاتل 37 میلیون دلار از سرمایه گذاران جمع آوری کرده و با جنرال موتورز برای ساخت قایق های تفریحی تمام برقی همکاری کرده است. شرکت‌های باتری‌سازی Group14 Technologies و Sila Nanotechnologies بهار امسال اعلام کردند که در حال توسعه تاسیسات تولید خود در کارخانه‌های دریاچه موزس در مرکز شهر واشنگتن هستند. این ایالت همچنین محل استقرار شرکت های هوانوردی کم کربن از جمله ZeroAvia و MagniX است.