• خانه
  • اخبار
  • شاید نوکیا N73 با پنج دوربین در دست ساخت باشد: تصاویر آن را در ترنجی ببینید

شاید نوکیا N73 با پنج دوربین در دست ساخت باشد: تصاویر آن را در ترنجی ببینید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شاید نوکیا N73 با پنج دوربین در دست ساخت باشد: تصاویر آن را در ترنجی ببینید

گزارش های اخیر نشان می دهد که نوکیا در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند پرچمدار جدید با ماژول پنج دوربین به نام نوکیا N73 است. این خبر در حالی منتشر می شود که در ماه مارس، HMD Global رسما تایید کرد که این شرکت قصد ندارد به زودی یک گوشی هوشمند پرچمدار یا پریمیوم عرضه کند. با این حال، این خبر جدید نشان می دهد که این شرکت در حال کار بر روی حداقل یک گوشی هوشمند پرچمدار است.

به گفته این منبع، نوکیا در حال کار بر روی گوشی هوشمند جدیدی به نام N73 است. برای کسانی که نمی دانند، این برند قبلا گوشی هوشمندی با همین نام N73 در سال 2006 معرفی کرده بود که در آن زمان بسیار محبوب بود.

گوشی آینده نوکیا با چندین تصویر مفهومی نیز امکان پذیر است. این تصاویر بالا صاف و دو طرف منحنی را نشان می دهند. ماژول دوربین نیز به شکل چاقو خمیده است و دارای پنج دوربین فلاش دوگانه است. طبیعتاً دوربین اصلی دارای بزرگترین سنسور است و چهار لنز کوچک دیگر به صورت عمودی در زیر آن قرار گرفته اند.

شاید نوکیا N73 با پنج دوربین در دست ساخت باشد: تصاویر آن را در ترنجی ببینید

شاید نوکیا N73 با پنج دوربین در دست ساخت باشد: تصاویر آن را در ترنجی ببینید

نوکیا N73 به سنسور 200 مگاپیکسلی سامسونگ مجهز خواهد شد

در گزارش منبع ادعا می شود که این گوشی هوشمند ممکن است دارای سنسور 200 مگاپیکسلی ساخت سامسونگ باشد. برای کسانی که نمی دانند، سامسونگ در سپتامبر 2021 سنسور تصویر ISOCELL HP1 را با وضوح 200 مگاپیکسل با اندازه پیکسل 0.64 میکرومتر معرفی کرد. با این حال، شما کاربران معمولی می دانید که این سنسور 200 مگاپیکسلی هنوز روی هیچ گوشی هوشمندی معرفی نشده است. این مشخصات و تصاویر هنوز شایعه و تایید نشده است. پس انتظار داریم شما خوانندگان عزیز ترنجی آن را با کمی خطا تصور کنید.

در اخبار دیگر ما این را جداگانه می دانیم موتورولا اولین گوشی هوشمند با دوربین 200 مگاپیکسلی به نام Motorola Frontier را عرضه خواهد کرد. با توجه به منحصربفرد بودن سنسور 200 مگاپیکسلی جدید سامسونگ، شایعه شده بود که این گوشی هوشمند با همان سنسور تصویر 200 مگاپیکسلی در Samsung HP1 تولید خواهد شد.

این حسگر جدید دارای فناوری کاملاً جدیدی به نام ChameleonCell است. این فناوری جدید یکپارچه سازی پیکسل، برای اولین بار در جهان، از ادغام پیکسل های مجاور در دو در دو، چهار در چهار یا استفاده کامل از وضوح 200 مگاپیکسلی (یعنی در مجموع سه حالت مختلف عکاسی) بسته به وسط پشتیبانی می کند. . همچنین می‌تواند ویدیوهای 8K با سرعت 30 فریم در ثانیه با کمترین افت میدان دید فیلم‌برداری کند.

نظر شما در مورد نوکیا N73 چیست؟ به نظر شما استفاده از پنج دوربین در پرچمداران فعلی ضروری است؟