• خانه
  • اخبار
  • شایان ذکر است: Flowdex با برنامه‌ای که از هوش مصنوعی برای مدیریت یادداشت‌ها استفاده می‌کند، از AI2 سیاتل خارج می‌شود.

شایان ذکر است: Flowdex با برنامه‌ای که از هوش مصنوعی برای مدیریت یادداشت‌ها استفاده می‌کند، از AI2 سیاتل خارج می‌شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شایان ذکر است: Flowdex با برنامه‌ای که از هوش مصنوعی برای مدیریت یادداشت‌ها استفاده می‌کند، از AI2 سیاتل خارج می‌شود.

شایان ذکر است: Flowdex با برنامه‌ای که از هوش مصنوعی برای مدیریت یادداشت‌ها استفاده می‌کند، از AI2 سیاتل خارج می‌شود.
بنیانگذاران Flowdex، ویلیام چنگ، چپ، و جاستین کرنشاو. (عکس AI2)

آیا به دنبال یک برنامه جدید برای کمک به مدیریت همه این اطلاعات هستید؟ خوب، در نظر بگیرید… و یک خروجی جدید از موسسه آلن برای هوش مصنوعی (AI2) مستقر در سیاتل می تواند به شما در یافتن آن کمک کند.

Flowdex این هفته از حالت نامرئی خارج شد و کاربران را به عنوان مدیران محصول، رهبران تیم و محقق در نسخه بتا خود می پذیرد. این استارت آپ می گوید اپلیکیشن یادداشت برداری هوشمند آن به طور خودکار یادداشت ها را با هوش مصنوعی علامت گذاری می کند تا افرادی که یادداشت برداری می کنند بتوانند با چند کلیک آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند.

ویلیام چنگ و جاستین کرنشاو کارآفرینان AI2 پشت این ایده هستند. چنگ، مدیرعامل، دارای مدرک علوم کامپیوتر از دانشگاه هاروارد با تجربه قبلی در تعدادی استارتاپ است. او تقریباً چهار سال را در مایکروسافت گذراند، جایی که در تیم پیاده سازی ویندوز بود.

Cranshaw، CPO، همچنین دامپزشک مایکروسافت است که یکی از بنیانگذاران Calendar.help، جلسه برنامه ریزی هوش مصنوعی مایکروسافت است که اکنون بخشی از Office است. او یک دکتر از دانشگاه کارنگی ملون است که Livehoods، یک پروژه تحقیقاتی در مقیاس بزرگ در تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی را اختراع کرد.

این شرکت در پرسش و پاسخ ارائه شده به brooztechnology گفت: «مردم غرق در اطلاعات هستند اما تشنه دانش هستند. ابزارهای بهره وری موجود فقط اوضاع را بدتر می کند. امروزه، مردم ساعاتی در هفته را صرف ورق زدن صفحات یادداشت صرفاً برای یافتن پیگیری، راه حل ها و موضوعات مرتبط هدر می دهند. در بدترین حالت، آنها حتی در تصمیماتی که تیمشان قبلا گرفته است تجدید نظر خواهند کرد زیرا همه فراموش کرده اند که چه اتفاقی افتاده است.

Flowdex با استفاده از هوش مصنوعی، عمدتاً با یک سیستم برچسب‌گذاری خودکار، رویکرد دستی سازمان‌دهی یادداشت‌ها را جایگزین می‌کند.

ما همچنین اظهار نظر در مورد نظرات خود را برای شما آسان می کنیم. Flowdex گفت: می‌توانید مواردی مانند تصمیم‌ها و اقدامات را علامت‌گذاری کنید تا با یک کلیک نمای کوتاهی از هر چیزی که مهم است دریافت کنید.

برنامه کوتاه مدت استخدام یک تیم – مهندسی، بازاریابی، عملیات – و ساخت محصول است. Flowdex می گوید که علاقه زیادی از سوی سرمایه گذاران دارد و قصد دارد در آینده نزدیک سرمایه خود را جمع آوری کند.

Flowdex شانزدهمین شرکتی است که به طور عمومی اعلام شده است که از AI2 Incubator، شعبه ای از مؤسسه تحقیقاتی 200 نفره که از تخصص فنی AI2 و ارتباطات صنعتی برای کمک به کارآفرینان برای ایجاد شرکت های هوش مصنوعی در ابتدا استفاده می کند، ظهور کرده است. این استارت‌آپ‌ها در مجموع 100 میلیون دلار سرمایه جذب کرده‌اند که 56 میلیون دلار در سال گذشته بوده است.