منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • شارژر OnePlus با قدرت 160 وات در تایید دستگاهی به نام PGKM10 فاش شد.

شارژر OnePlus با قدرت 160 وات در تایید دستگاهی به نام PGKM10 فاش شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شارژر OnePlus با قدرت 160 وات در تایید دستگاهی به نام PGKM10 فاش شد.

Oppo اخیراً از فناوری جدید شارژ سریع فاش شد و بلافاصله پس از آن شایعاتی مبنی بر ارتقاء شارژرهای OnePlus و Reelmi منتشر شد. این شارژر قرار بود در سه ماهه دوم سال 2022 به وان پلاس معرفی شود، همچنین لازم به ذکر است که قدرت آن در برد 150 وات بودن. اما امروز، شارژر سریع 160 واتی در وب سایت گواهی 3C چین ظاهر شد. نگاهی به اخبار در این باره در ترنجی بیاندازیم.

چک لیست دستگاه جدید چینی نشان می دهد که این دستگاه با شماره مدل PGKM10 یک دستگاه موبایل 5G است. اطلاعات کمی گیج کننده است زیرا تاکنون شماره مدل PGKM10 مربوط به تبلت آینده OnePlus با نام OnePlus Pad است. با این حال، تصور تبلت OnePlus با این ظرفیت بالا برای شارژ سریع دشوار است. این در حالی است که تبلت اوپو که چند هفته پیش معرفی شد، با شارژ سریع 33 واتی عرضه می شود.

تایید یک دستگاه مرموز وجود آخرین شارژر OnePlus با 160 وات را تایید می کند.

تایید یک دستگاه مرموز وجود آخرین شارژر OnePlus با 160 وات را تایید می کند.

متقاضیان جدیدترین شارژر OnePlus

در هر صورت، چندین نامزد دیگر وجود دارد که می توان با این SuperVOOC سریع 160 واتی ارائه داد. قوی ترین احتمال این است که این دستگاه نسخه ای از OnePlus 10 باشد. آخرین افشاگری ها نشان داده است که OnePlus بر روی دستگاهی با پردازنده Dimension 8100، صفحه نمایش 6.7 اینچی OLED و دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی Sony IMX766 اجرا می شود.

یکی دیگر از نامزدهای دریافت این شارژ قدرتمند ممکن است یک پرچمدار قدرتمند باشد صحبت از OnePlus برای نیمه دوم سال است، یعنی OnePlus 10 Ultra اولین بار از طریق پتنت های طراحی در OnePlus کشف شد.

به نقل از منبعدر حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در مورد دستگاه مرموز OnePlus وجود دارد. بنابراین، ما ترجیح می دهیم قبل از هر گونه فرضیات بیشتر منتظر جزئیات بیشتر در مورد این دستگاه باشیم.

آیا منتظر جدیدترین شارژر OnePlus با 160 وات هستید؟ فکر می‌کنید برای شارژ سریع دستگاه‌های امروزی چقدر توان کافی است؟