شارژر ۲۵ واتی Samsung Galaxy Z4 Fold 4 و Zip Flip 4 با تاییدیه 3C

شارژر ۲۵ واتی Samsung Galaxy Z4 Fold 4 و Zip Flip 4 با تاییدیه 3C

Galaxy Z Flip 3 و Z Fold 3 موفقیت بزرگی برای سامسونگ و همچنین برای بازار صدف در سال 2021 بود. این سری نه تنها توجه عمومی زیادی را در خارج از دایره علاقه مندان به فناوری به خود جلب کرد، بلکه خط تولید صدف را نیز به خود جلب کرد. گوشی ها و سایر شرکت ها متمایز هستند. اکنون با نزدیک شدن به نسل چهارم گوشی های تاشو سامسونگ، اخیرا گواهی 3C آن ها در چین تایید شده است که پشتیبانی می کند. گلکسی زد فولد 4 و Z Flip 4 شارژ سریع 25 وات را نشان می دهد.

شارژ 25 واتی برای Samsung Galaxy Z4 Fold 4 و Z Flip 4

با وجود ستایش و علاقه فراوان به Z Flip 3 و Z Fold 3، بسیاری از کاربران یک شکایت آشکار از این دستگاه ها داشتند و آن عمر باتری این گوشی ها بود. این به ویژه برای Z Flip 3 صادق بود. این دستگاه تنها به یک باتری 3300 میلی آمپر ساعتی و شارژ 15 واتی مجهز بود که حتی با واسطه های سامسونگ مانند گلکسی A52 سرعت شارژ سریع 25 واتی معمولی به طور قابل توجهی کندتر بود.

اما به نظر می رسد که سامسونگ بالاخره به بازخورد مشتریان توجه کرده است. زیرا گواهی الکترونیکی اخیر در چین تأیید می کند که گلکسی زد فلیپ 4 به عنوان جانشین گلکسی زد فلیپ 3، در نهایت از شارژ سریع 25 واتی پشتیبانی می کند!

این داده ها پایگاه داده 3C Consumer Safety در چین بازیابی شده است و نشان می دهد که انتظار می رود دو مدل از گوشی های تاشو سامسونگ اواخر سال جاری وارد بازار چین شوند. این دو دستگاه همچنین دارای شماره مدل SM-F9360 و SM-F7210 هستند که به ترتیب متعلق به Galaxy Z Flip 4 و Galaxy Z Fold 4 هستند.

شارژ 25 واتی برای Samsung Galaxy Z4 Fold 4 و Z Flip 4

این لیست نشان می دهد که هر دو مدل ساخت ویتنام و دارای اتصال 5G هستند و از همه مهمتر تایید شده است که هر دو مدل از شارژ سریع 25 وات پشتیبانی می کنند. این خبر خوب مخصوصاً برای کسانی است که از خرید Fl Flip 3 منصرف شده اند. با ۲۵ وات شارژ سریع‌تر، دیگر نیازی نیست برای شارژ Z Flip 4 مدت زیادی منتظر بمانید.

متأسفانه، این تنها اطلاعاتی نیست که از لیست گواهینامه های China 3C به بیرون درز کرده است. اما از آنجایی که دستگاه به طور رسمی این گواهی را دریافت کرده است، انتظار داریم به زودی اخبار و شایعات بیشتری در مورد گوشی های تاشوی آینده سامسونگ منتشر شود.

نظر شما در مورد پشتیبانی سامسونگ Z Galaxy Fold 4 و Z Flip 4 برای شارژ سریع 25 واتی چیست؟