• خانه
  • اخبار
  • شارژر بی سیم 100 واتی جدید را بهتر بشناسید

شارژر بی سیم 100 واتی جدید را بهتر بشناسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شارژر بی سیم 100 واتی جدید را بهتر بشناسید

شارژر بی سیم 100 واتی جدید Honor با طراحی عمودی هم اکنون در فروشگاه رسمی با قیمتی حدودا موجود است. 62 دلار به چین ارسال می شود. این شارژر منحصربفرد گوشی شما را به صورت بی سیم شارژ می کند و آن را در حالت عمودی نگه می دارد و استفاده از آن را در هنگام شارژ بسیار آسان تر می کند. با این کار مشاهده اعلان ها حتی آسان تر می شود.

شارژر بی سیم 100 واتی جدید را بهتر بشناسید

در ظاهر شارژر بی سیم 100 واتی عمودی از طراحی عمودی با زاویه 65 درجه استفاده می کند. این دستگاه طراحی نسبتا مینیمال دارد و در عین حال لوکس به نظر می رسد. این شارژر از فلز ساخته شده است و همچنین از فناوری خاصی با دو سیم پیچ استفاده می کند که امکان قرار دادن گوشی را به صورت عمودی یا افقی بسته به کاربر می دهد. در داخل شارژر یک فن خنک کننده داخلی نیز وجود دارد که با سرعت های مختلف کار می کند که بر اساس سناریوهای مختلف به صورت هوشمند تنظیم می شود.

این شارژر 100 واتی در صورت استفاده صحیح در گوشی هایی با این فناوری، می تواند تنها در 35 دقیقه دستگاه را تا 100 درصد شارژ کند. در حال حاضر، گوشی هایی که در حال حاضر از استاندارد 100 وات برای شارژ بی سیم فوق سریع پشتیبانی می کنند، به خانواده Magic 4 محدود می شوند.اما انتظار داریم در آینده نزدیک گوشی های هوشمند بیشتری از این فناوری جدید استفاده کنند.

شارژر بی سیم 100 واتی جدید را بهتر بشناسید

همچنین لازم به ذکر است که شارژر بی سیم 100 واتی مجهز به نشانگر LED در پایین است که نه تنها وضعیت شارژ را نشان می دهد، بلکه در صورت وجود جسم فلزی در نزدیکی شارژر که ایمنی را به خطر می اندازد چشمک می زند.

به نقل از منبعشارژر بی سیم 100 واتی علاوه بر تلفن های همراه می تواند دستگاه هایی مانند هدفون هایی که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند را نیز شارژ کند و با دستگاه های الکترونیکی مختلف که از استاندارد Qi پشتیبانی می کنند نیز سازگار است.

ما قبلا تست کرده ایم و مقایسه شارژر 100 واتی آنر با شارژرهای بی سیم رقبا عزیزم تو ترنجی نگاه کردیم. توصیه میکنم یه نگاه بنداز نظر شما در مورد این شارژر بی سیم چیست؟