منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • شارژرها را می توان از گوشی های ارزان قیمت سامسونگ نیز جدا کرد

شارژرها را می توان از گوشی های ارزان قیمت سامسونگ نیز جدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
شارژرها را می توان از گوشی های ارزان قیمت سامسونگ نیز جدا کرد

زمانی بود که سامسونگ تصمیم اپل مبنی بر عدم نصب شارژر با جعبه آیفون 12 را به سخره گرفت، این تبلیغات منفی در سال 2020 علیه این شرکت آمریکایی انجام شد، اما پرچمدار سری گلکسی اس 21 این شرکت تنها چند ماه بعد وارد بازار شد. و هیچ نشانی از شارژر در جعبه این دستگاه ها وجود نداشت. البته این اولین و اولین بار نیست که سامسونگ کار خود را از اپل الگوبرداری می کند و قبلاً با حذف جک هدفون آن مدل را دیده بودیم. با این حال، شایعه شده است که نه تنها گوشی های رده بالا بلکه شارژرها نیز به زودی از دستگاه های ارزان قیمت سامسونگ حذف خواهند شد.

شارژر را از جعبه گوشی های ارزان قیمت سامسونگ بردارید

پرچمداران سامسونگ، حتی دستگاه های گران قیمتی مانند گوشی های تاشوی این شرکت، مدتی است که بدون شارژر در دسترس هستند. مانند اپل، سامسونگ نیز گفت که این تصمیم برای حفاظت از محیط زیست گرفته شده است، اما بدیهی است که این موضوع در مورد مسائل دیگر نیز صدق می کند. به نظر می رسد سامسونگ در حال حاضر به فکر حذف شارژرها حتی از دستگاه های ارزان قیمت خود است.

خرده فروشان موبایل در اروپا تایید شده برخی از گوشی های پایه سامسونگ شارژر داخل جعبه ندارند. این لیست شامل گلکسی A13 و گلکسی A23 اوایل این هفته رونمایی شد. گلکسی M23 و Galaxy M33 نیز قرار است به زودی عرضه شوند، اما هنوز به طور رسمی معرفی نشده اند.

شارژر را از جعبه گوشی های ارزان قیمت سامسونگ بردارید

شارژر را از جعبه گوشی های ارزان قیمت سامسونگ بردارید

سامسونگ به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده است. اما پذیرفتن این موضوع که ممکن است درست باشد کار سختی نیست. غول کره ای از قبل می داند که این تصمیم عواقب زیادی ندارد. مشتریان فقط اعتراف می کنند که دیگر شارژر دریافت نمی کنند، هرچند با اکراه. اما این عاملی نیست که وقتی تصمیم به خرید یک گوشی می گیرند برای آنها اولویت اصلی باشد.

بنابراین سامسونگ می تواند شارژر را از قاب تمام گوشی های خود جدا کند که در نهایت می توان این کار را انجام داد. این راه حل به سامسونگ اجازه می دهد تا سود خود را در زمینه گوشی های ارزان قیمت با حاشیه سود کم افزایش دهد.

نظر شما در مورد این تصمیم چیست؟ آیا برداشتن شارژر از جعبه گوشی های سامسونگ شما را مجبور به خرید از برند دیگری می کند؟