• خانه
  • اخبار
  • سیستم عامل CarOS اپل احتمالا ساختاری شبیه به سیستم عامل تسلا دارد

سیستم عامل CarOS اپل احتمالا ساختاری شبیه به سیستم عامل تسلا دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سیستم عامل CarOS اپل احتمالا ساختاری شبیه به سیستم عامل تسلا دارد

تاریخچه سیستم عامل CarOS اپل یکی از مهم ترین مسائل دنیای فناوری است. تاکنون اخبار و اطلاعات مختلفی از این سیستم عامل منتشر شده است. در مورد اخیر، به نظر می رسد که این سیستم عامل به حاشیه رانده شده اپل احتمالا ساختاری مشابه سیستم عامل ماشین های تسلا دارد. اس ترنجی با من باش.

سیستم عامل CarOS اپل چه عملکردی را نشان خواهد داد؟!

Apple Car یکی از طولانی ترین شایعات فناوری است و ما نکات جدیدی برای گزارش از منابع آگاه داریم. منابع می گویند که این خودروی الکتریکی به carOS سفارشی مجهز خواهد شد که هیچ تفاوتی با سیستم مورد استفاده در خودروهای تسلا ندارد.

این خبر توسط دیجی تایمز (به نقل از Notebookcheck.net) منتشر شده است. اگرچه نام CarOS به طور مشخص ذکر نشده است، اما گمانه زنی های زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل در حال توسعه یک پلتفرم نرم افزاری است که می تواند تمام جنبه های عملکرد خودرو را کنترل کند. از روشن کردن موتور گرفته تا پخش آهنگ های آلبوم Apple Music.

سیستم عامل Apple CarOS

ما فرض می کنیم که این پلتفرم نرم افزاری از یک نمایشگر مرکزی و داشبورد بزرگ مانند خودروهای فعلی تسلا استفاده می کند. داشبوردهای موتور تسلا تحت تسلط نمایشگرها هستند و چیزی در مقابل دکمه ها یا صفحه نمایش فیزیکی ارائه نمی دهند.

گسترش DCU اپل یکی دیگر از اخبار مهم این روزها است. این گزارش همچنین به واحد کنترل دامنه Apple Car اشاره می کند که ظاهراً اطلاعات لازم را هنگام رانندگی پردازش می کند. گفته می‌شود یک شرکت کره‌ای که نامش فاش نشده، در حال کار بر روی یک واحد کنترل دامنه برای اپل است.

اپل پس از توسعه Apple Car تیمی را به کره جنوبی فرستاد

اگر آنچه می شنویم درست باشد، به نظر می رسد DCU و CarOS همه چیزهایی که در خودرو اتفاق می افتد را کم و بیش کنترل می کنند. به عبارت دیگر، ما در مورد چیزی صحبت می کنیم که بسیار فراتر از چیزی است که ممکن است با تجربه CarPlay موجود به آن عادت کرده باشید. این شامل نقشه ها، موسیقی و سایر برنامه های صوتی می شود.

ما در ماه های اخیر چیز زیادی در مورد Apple Car نشنیده ایم. اخیراً گزارش شده است که برخی از مدیران و کارشناسان اپل این پروژه را ترک کرده اند. اما مقاله اخیر نشان می دهد که اپل همچنان در حال پیشرفت در ساخت خودروی الکتریکی خود است.

خودروی اپل کی عرضه می شود؟!

در این مرحله، تعجب بزرگی خواهد بود که اپل روی فناوری خود در خودرو کار نمی کند. اما هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که Apple Car واقعی عرضه شود. نظرات تیم کوک، مدیر عامل اپل در مورد برنامه های توسعه خودروی این شرکت نامشخص است، اما او گفت که اپل به دنبال نرم افزار رانندگی خودکار است، اگر نه * حداقل اپل به دنبال یک موتور فیزیکی واقعی است که بتوانید در خانه از آن استفاده کنید. !! با او سوار شوید.

سیستم عامل Apple CarOS

مطابق با TechRadarشاهد بودیم که در رویدادهای ارائه اپل، این شرکت بدون هیچ اشاره ای به خودرو به کار خود ادامه می دهد. زیرا ما می خواهیم چنین خودرویی را ببینیم و بدیهی است که این حرکت بزرگی از سوی اپل خواهد بود. زیرا شرکت در مسیری بدون تجربه قبلی حرکت می کند.

همانطور که تسلا تجربه کرده است، ساخت خودرو کار آسانی نیست، اما اگر تنها یک شرکت سرمایه، منابع و دانش لازم برای تولید آن را داشت، قطعا آن اپل بود. ما مطمئن نیستیم که Apple Car در پایان معرفی شود یا خیر، اما اگر معرفی شود، می تواند به اندازه اولین آیفون در تاریخ این شرکت مهم و تاثیرگذار باشد.