• خانه
  • اخبار
  • سیستم جدید آیپد عملکرد این دستگاه را حتی بهتر خواهد کرد

سیستم جدید آیپد عملکرد این دستگاه را حتی بهتر خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
سیستم جدید آیپد عملکرد این دستگاه را حتی بهتر خواهد کرد

اوج مهندسی و شاهکار اپل در محصولات آیپد این شرکت نهفته است. زیرا به معنای واقعی کلمه استفاده از تبلت های آیپد خود را با استفاده از قدرت سخت افزاری و نرم افزاری چند قدم جلوتر برد. همانطور که دیدیم، برخی آنها را با لپ تاپ مقایسه می کنند. اما به نظر می رسد اپل خود را به این محدود نخواهد کرد و سیستم آیپد جدید عملکرد این دستگاه را بیشتر و بهتر خواهد کرد. اس ترنجی با من باش.

سیستم جدید آی‌پد تغییرات و پیشرفت‌های زیادی را آغاز خواهد کرد

بر اساس گزارش Apple Insider، گزارش اخیر ادعا می کند که اگر صفحه کلید و ترک پد متصل باشند، برنامه های iPadOS به جای باز کردن تمام صفحه، می توانند به پنجره های شناور مانند Quick Notes تبدیل شوند. می دانیم که از زمانی که iPad در سال 2010 معرفی شد، همه برنامه ها به صورت تمام صفحه اجرا می شوند. از آن زمان بهبودهایی مانند حالت تقسیم صفحه به این محصولات اضافه شده است، اما تمام مدیریت پنجره ها به کاربر بستگی دارد.

سیستم آی پد جدید

یکی از استراتژی های اصلی اپل در سال های اخیر بهبود عملکرد آیپدهای خود بوده است. به همین منظور خط تولید آیپد پرو را راه اندازی کرد و همچنین آیپد پرو را به تراشه M1 (که تراشه ای در سطح محصولات دسکتاپ است) مجهز کرد. این شرکت همچنین به طور خاص سیستم عامل iPadOS را برای iPad طراحی کرده است.

با این حال، عملکرد iPadOS هنوز با سیستم عامل های دسکتاپ سنتی قابل مقایسه نیست. این به دلیل این واقعیت است که برنامه ها از مکانیسم های پنجره پشتیبانی نمی کنند. حالا بحث جدید این است که شاید اپل تغییراتی در این زمینه ایجاد کند. اپل در حال توسعه یک سیستم هوشمند برای iPadOS است.

فرصتی برای همکاری بیشتر اپل و سازندگان چینی برای تامین زنجیره تولید آیفون

در این سیستم، برنامه ها به طور پیش فرض به صورت تمام صفحه باز می شوند، اما زمانی که آیپد به صفحه کلید و ترک پد متصل می شود، به طور خودکار کوچک می شوند (مانند ویندوز)، این ویژگی به نام Apple Mixer است.

ما نمی دانیم که آیا این ویژگی در iPadOS 16 گنجانده خواهد شد یا خیر. اما چنین ویژگی مهمی احتمالاً منحصر به عملیات مجهز به تراشه M1 است. اپل در حال حاضر در حال تطبیق M1 iPad Pro و iPad Air 5 با این ویژگی است. مشخص نیست که آیا یک برنامه از قبل باز شده تشخیص می دهد که آیا iPad به صفحه کلید متصل است یا خیر. این می تواند برای دارندگان iPad Pro 12.9 اینچی بسیار مهم باشد، اگر برنامه بتواند آخرین وضعیت و موقعیت اقدامات کاربر را به خاطر بسپارد. با این حال، برای آیپد مینی 8.3 اینچی، داستان کمی متفاوت است.

سیستم آی پد جدید

مشارکت اپل برای استفاده از نمایشگرهای OLED چینی

مطابق با GizChinaگزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد اپل امسال از صفحه نمایش های بیشتری نسبت به شرکت چینی BOE استفاده خواهد کرد. بر اساس این گزارش، BOE خط تولید جدیدی برای پنل های OLED نسل 8.6 (2250×2600 میلی متر) در کارخانه B16 در سیچوان خواهد ساخت. سفارش اپل برای استفاده از نمایشگرهای BOE نتایج مالی این شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش داد. فروش صفحه نمایش های OLED BOE امسال 70 درصد افزایش یافته است.

پیش از این، سامسونگ و ال جی قصد دارند از نسل ششم محصولات OLED برای استفاده از آی پد و مک بوک اپل استفاده کنند. احتمالا برای به حداکثر رساندن مزایای آن، BOE در حال آزمایش فناوری OLED دو لایه به صورت پشت سر هم است. این نوع نمایشگر بهبودهایی در روشنایی صفحه نمایش و عمر صفحه نمایش دارد که به نظر می رسد برای دستگاه های صفحه نمایش بزرگ اهمیت بیشتری دارد. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا سیستم جدید آیپد می تواند عملکرد این تبلت را افزایش دهد؟