منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • سیاتل پراید از حمایت آمازون چشم پوشی می کند، به نقل از کمک های مالی شرکت به سیاستمداران حامی قانون ضد دگرباش جنسی + LGBTQIA

سیاتل پراید از حمایت آمازون چشم پوشی می کند، به نقل از کمک های مالی شرکت به سیاستمداران حامی قانون ضد دگرباش جنسی + LGBTQIA

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.
سیاتل پراید در حال ارزیابی حامیان مالی شرکت خود است و با آمازون برای رژه غرور خود در سال 2022 شریک نخواهد شد (عکس از سیاتل پراید)

سیاتل پراید در حال قطع روابط با آمازون به عنوان حامی تعطیلات ژوئن 2022 است.

سیاتل پراید در بیانیه‌ای در روز سه‌شنبه، آمازون را متهم کرد که «کمک‌های مالی به سیاستمدارانی که فعالانه قوانینی را علیه LGBTQIA + پیشنهاد و حمایت می‌کنند، مخالف LGBTQIA + و سایر قوانین حقوق بشر هستند».

این گروه به کمک های مالی آمازون به قانونگذارانی که علیه قانون برابری رای دادند، علاوه بر کمک به نزدیک به 200 نماینده منتخب کنگره که از کمپین حقوق بشر “نمره F” دریافت کردند اشاره کرد. او همچنین خواستار کمک های مالی آمازون در سال جاری به حامیان قانونی ایالت واشنگتن در مورد “LGBTQIA + لوایح” شد.

سیاتل پراید در بیانیه ای گفت: “ما به سادگی نمی توانیم با هیچ سازمانی که با حمایت از قوانین و سیاست های تبعیض آمیز به جامعه ما آسیب می زند شریک شویم.”

این گروه همچنین از برنامه AmazonSmile انتقاد کرد که به مشتریان اجازه می‌دهد به خیریه‌های مختلفی کمک مالی کنند، برخی از آنها را سیاتل پراید به عنوان ضد LGBTQIA معرفی کرده است. AmazonSmile قبلاً به دلیل وجود چنین گروه هایی مورد انتقاد قرار گرفته بود.

سیاتل پراید به خاطر رژه سالانه غرور خود که نزدیک به 50 سال وجود دارد و اکنون ده ها حامی شرکتی از جمله حامی مالی خطوط هوایی آلاسکا و T-Mobile دارد، شناخته شده است.

بر اساس گزارش سیاتل پراید، حمایت آمازون از رژه از سال 2009 حدود 42000 دلار است.

ما برای نظر دادن با آمازون تماس گرفته‌ایم و زمانی که پاسخی دریافت کنیم به‌روزرسانی خواهیم شد.

آمازون توسط بنیاد کمپین حقوق بشر به عنوان یکی از “بهترین مکان ها برای کار برای LGBTQ + برابری” بسیار مورد توجه است. گروه زیرمجموعه او متشکل از کارمندان گلامازون در سراسر ماه پراید و در تمام طول سال درگیر فعالیت هستند.

سال گذشته، دو کارمند در اعتراض به شرکتی که کتابی را می فروشد که دختران نوجوانی را که به عنوان بخشی از “شوق فرهنگی” خود را ترنسجندر معرفی می کند، استعفا دادند.

سیاتل پراید گفت که برای حامیان مالی شرکت ها ارزش قائل است تا “اطمینان حاصل کنند که آنها در سطح بالایی هستند و فعالانه از جامعه ما حمایت می کنند – و هیچ آسیبی به آن وارد نمی کنند.” چندین شرکت که از رژه حمایت می کنند به عنوان یک “ژست نمادین – که اغلب “شستن رنگین کمان” نامیده می شود، نام می برد.